Renan Koen ile...

Renan Koen ile...

Radyo Cazkolik programlarını cep telefonları ve tabletler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan browser`ınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


"Jazz, Müzik ve Kadın"da Leyla Diana`nın bu hafta konuğu piyanist, besteci, soprano ve müzikoterapist Renan Koen. Leyla Diana sanatçıyla, kendi aile hikayesi üzerine kurguladığı "Kayıp İzler Gizli Anılar" adlı albümünü konuşuyor ve sohbetin beraberinde sefarad müziğinin yolculuğu, aile anıları, müzik terapistliği ve kadın besteciler bir bir müzik eşliğinde konuşuluyor.

Playlist: 1 / Tres Ermanikas Eran, 2 / Yarad Dodi Legano, 3 / Teslim babam`a, 4 / Durme Durme Ermoza Donzeya, 5 / Pasharo D`Ermozura, 6 / Kuando La Komadr Dize.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 12 Mart 2015, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Bir süre New Orleansta yaşadım..Bunu kelimelere dökmek mükün değil Burgundy Str 411 numarada Louis Armstrong baba evi karşısında ve şimdi adına bir park ve 90 lık Humphfrey brotherlere yetiştikden ve akşam üzerleri katadrel meydanındaki yerel sanatçılarla geçen saatleri yaşamış olmaktan mutluyum geç vakitlerde "Tremme" adlı diziyle yaşatmaya çalıştıklarıma sizin programlada ulaşabilmek güzel...Bu gün de tango günü herhalde teşekkürler...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • harika bir söyleşi olmuş, çok çok tebrik ediyorum. Herkesin itina ile dinleyip arşivine katmasını gerektiğini düşünüyorum bu CD"yi ve yeni CD"yi tabii ki heyecanla + sabırsızlıkla bekliyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Tebrik ederim! Cok güzel hazırlanmış bir program; hem kulağa hem yüreğe hitap eden, anlamlı, derin, bilgilendiren ve samimi bir söyleşi olmuş.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.