Roksan Selçuk annesi Nükhet Ruacan`ı anlatıyor

Roksan Selçuk annesi Nükhet Ruacan`ı anlatıyor

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


ROKSAN annesi NÜKHET RUACAN`ı anlatıyor... Değerli dinleyicilerimiz, Leyla Diana`nın uzun süredir gerçekleşmesini istediği programlardan biri nihayet bu hafta yayında! Türk caz sahnesinin en önemli kadın seslerin başında gelen ve maalesef çok erken yaşta kaybettiğimiz NÜKHET RUACAN`ı bize kızı sevgili ROKSAN anlatıyor. Bu çok özel kaydı Radyo Cazkolik ve Jazz, Müzik ve Kadın olarak hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Radyo Cazkolik`teki programların birer arşiv belgesi olduğuna, geleceğe Türkçe kaynak olarak aktarılacak belgeler olacağına inanıyoruz. Bu anlamda, hakkında hem müzikleri bakımından, hem de bilgi, belge sınırlı bilgiye sahip olduğumuz Nükhet Ruacan`ı bize bizzat kızı Roksan`ın anlatması çok önemli ve sizin de bu özel kayda çok yoğun ilgi göstereceğinize eminiz. Sevgili Roksan Selçuk`a çok teşekkür ediyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 18 Ekim 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Degerli dinleyicilerimize yapmis olduklari güzel yorumlari icin tesekkür ediyoruz ve playlistimiz; 1) Sting - Roksan, 2) Inseprable, 3) Look True my eyes 4) Umut, 5) My Little Boat 6) My Foolish Heart 7) It"s only a papermoon, 8) Sophisticated Lady 9) Cok Nota Samba

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Nükhet Ruacan hakkında bu güzel programı hazırladığınız için size çok teşekkür ederim, çünkü ben onun büyük hayranlarındandım. dinledikçe şarkılarını, duydukça sesini uzun zamandır dinlemediğimi farkedip o eksikliği hatırlattığınız için çok teşekkür ederim. Cazkolik bu anlada çok önemli şeyler yapıyor. sevgili Leyla Diana sizi de ayric kutluyorum hassasiyetinize değerlerinize ve kültürümüze sahip çıkma derinliğini yaşadığınız için. Gelecek nesillere verilebilecek en güzel değerler bunlar. Başarılar çok başarılar dilerim. Sevgili Roksan ise böylesine değerli bir anneye sahip olduğu ve onun bir parçası olduğu için çok gururlanmalı ve şanslı olduğunu unutmamalı. Her ne kadar şu ana aramızda olmasa da sevgili Nükhet Ruacan hep var olacak. Sevgilerimle.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Nukhet Ruacan"ın sarkıları cok guzel!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Muhresem bir program olmuş tebrik ediyorum. Saygılarımla.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.