Rüçhan Çamay, Melike Demirağ ve Dilek Yaraş ile "Kayıp Diva" kitabının izinde

Rüçhan Çamay, Melike Demirağ ve Dilek Yaraş ile "Kayıp Diva" kitabının izinde

Dinleyeceğiniz program özel bir arşiv olma özelliğine sahip. Rüçhan Çamay, Melike Demirağ ve Dilek Yaraş ile "Kayıp Diva" kitabına dair bir sohbet gerçekleştirdik. Kitabın nasıl ortaya çıktığını bizzat yazarından öğrendik ve Rüçhan hanım ile caz üzerine sohbet ettik. Melike Demirağ, kitabın çıkmasından dolayı çok mutlu ve annesi ile çok şeyler yapacaklarını anlattı. Radyo Cazkolik dinleyicileri Rüçhan hanım ile Melike Demirağ'ın programımız için yaptıkları kısa düetleri de dinleyebilecekler. Birçok dinleyicinin Rüçhan Çamay'ı pop sanatçısı bilirken aslında ilk gençlik yaşlarında caz söylemeye başlamış ve sahnelere çıkmış. Dilek Yaraş ilginç yaşam öyküsünü herkes okusun ve neler yaşadıklarını bilsin istiyor. Müzik hayatı kadar sprituel hayatına da dikkat çeken sanatçıyı yakından tanımak isteyenlere hem bu programı hem de kitabı tavsiye ediyoruz.

 

Bizi bu programın gerçekleşebilmesi için Rüçhan Çamay'a, Melike Demirağ'a ve kitabın yazarı Dilek Yaraş'a çok teşekkür ederiz.

 

Radyo Cazkolik / 28 Ekim 2021, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili Leyla Diana Gücük keyifle dinlediğim bir program olmuş. Rüçhan hanımın sesinin güzelliği ve hep vurguladığı yaşına rağmen dinçliğine hayran kaldım. Teşekkür ederim bizi tanıştırdığınız için.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.