Selen Gülün ile...

Selen Gülün ile...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


"Jazz, Müzik ve Kadın"da bu hafta Leyla Diana`nın konuğu ülkemizin en aktif, yaratıcı ve üretken müzisyenlerinden sevgili dostumuz Selen Gülün. Geçtiğimiz yıldan bu güne zamanını çoğunlukla yurtdışındaki projelerin peşinde geçiren Gülün ile Leyla Diana son dönem çalışmaları, projeleri ve özellikle de ülkemizin kadın bestecileriyle ilgili yaptığı ve mutlaka herkesin öğrenmesi gereken çok önemli projesini konuşuyorlar.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 24 Mayıs 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Sevgili Leyla, son programını dinledim, mükemmel bir sohbetti. Caz dinlemeyi hep severdim, ama şimdi, çok içten söylüyorum, sen daha çok sevdiriyorsun. Başarılarının devamını diliyor, seni kutluyorum. Sevgiyle kal...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sayin Arzu Özyiga"ya tesekkür ediyoruz.. Ne güzel ki hep birlikte her gün yeni seyler ögreniyoruz ve bir seyleri paylasmaktan da mutluluk duyuyoruz. Paylastikca her seyin daha da katlanarak büyüdügünü görmek güzel. Degerli dinleyicilerden farkli kanallardan da olsa hep olumlu geri bildirimler aliyoruz, ancak nedense buralara pek paylasma aliskanligimiz olmuyor. Fakat dilerim, dinleyicilerimizin zamanla aliskanliklari haline gelir ve daha cok geri bildirim aliriz. Dinleyen herkese sonsuz sevgiler ve Playlistimiz; 1) Pearls and Eyes (Just about Jazz - Live) 2) Pia (Sürprizler) 3) Birak Gitsin (Sürprizler) 4) Answers (Answers) 5) Internal Pain (Just about Jazz - Live) 6) Jurney Into Nothingness (Answers) 7) I Couldn"t Say (Answers)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Aylardır burada yayınlanan her programi dinlemeye çalışıyorum ilk teşekkürümü burayi yapanlara, sayenizde güzel insanlar tanıyoruz caz dinleyen insanım ama bu kadar eksik olduğumu bilmiyordum ikinci teşekürüm selen Gülüne zarafetin alçakgönüllülüğün için kendisini tanamıyorum ama tanımış kadar oldum. iyi örnekler kötü örnekleri ortalıktan süpürse atsa keşke :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.