Şenay Lambaoğlu ile...

Şenay Lambaoğlu ile...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Leyla Diana ile Şenay Lambaoğlu bu hafta sadece program ortakları değil Lambaoğlu`nun "İçimde Aşk Var" albümünün çıkışından bu yana kader birlikteliği etmiş iki yakın arkadaş aynı zamanda. Bu iki yakın arkadaş bu hafta stüdyoda buluşup ilk albümün çıkışından bugüne geçen süreçte neler olup bittiğini masaya yatırıp bir çeşit muhasebe yaptılar. Genç bir sanatçının gelişimindeki çizgiyi yakından izlemek bakımından önemli...

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 17 Ocak 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Nice 50.programlara. Özellikle bizlere Türk Caz müziğinin kadın vokallerini daha yakından tanıma fırsatı sunduğunuz için sonsuz teşekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Değerli Leyla Diana, 50. programınız ve daha nice 50 programlarınız hayırlı olsun. Size çok güzellikler getirsin, çünkü siz çok güzel şeyler yapmaya çabalıyor ve bunu da başarıyorsunuz. 50 program diyince, ister istemez listeye göz atmak zorunluluğu hissettim. Görünen o ki, dolu dolu ve her konuğunuzla farklı konulara temas edip dinleyenlere bir şeyler aktarmaya çalıştığınızı anladım. Diğer programlarınızı dinleyemedim ancak bir öncekine "anılar" ile ilgili olan programa ve Aytren Alpman ile yapmış olduğunuz programlardan kısa parçalar dinleyebildim. ve nasıl yetirtiririm onu dabılmıyorum ama, geçmiş yönelik tüm programlarınızı tek tek dinlemeyi istiyorum. Şenay Lambaoğlu ile yaptığınız bu samimi sohbeti de çok güzel buldum. Kendisini uzun yıllardr biliyorum aslında ve fakat tabii albüm ile anlatmak istediklerini ne güzel anlattmiş. Sizler vesile oldunuz bizleri buluşturmaya. İnsanlarımız güzel şeyleri hak ediyorlar ve iyi ki varsınız. Lütfen çizginizi koruüyn ve çok daha iyi yerlerde olacağınıza inanıyorum. Cazkolik"e sonsuz teşekkürler ve başarılar dilerim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla ilk programından itibaren hiçbir zaman kaçırmadığım keyifli, yeri geldiğinde öğretici bu güzel programı yaptığın için sana sonsuz teşekkürler... Daha nice güzel programlara inşallah... Sevgili Şenay Lambaoğlu herhalde albümü ilk çıktığı zamanlardan beri sürekli dinliyorum...:) konserlerde cabası:) İnsanın için işleyen güzel bir ses harika besteler... İnsana umut veren iyi hissettiren eşsiz şarkılar... Bu güzel albüm için çok teşekkürler... En sevdiğim şarkılarsa kelimeler ve oysa umut var... Aslında bütün albüm harika ama bu ikisinin bende ayrı bir yeri var. Daha nice güzel albümlere... bu arada içimde aşk varı çalmadınız birde sanırım hayat bu:)) Sevgiyle... Elif Aslan

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.