Sevgi Gürtuna ile Leonardo Da Vinci üzerine

Sevgi Gürtuna ile Leonardo Da Vinci üzerine

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


"Jazz, Müzik ve Kadın"ın bu hafta konuğu ressam, yazar, eğitimci, bilim insanı, düşünür kimlikleriyle sanat ve edebiyat dünyamızın önde gelen isimlerinden Doç Dr. Sn. Sevgi Gürtuna. Plastik sanatlar üzerine uzmanlığı ve ressam yanıyla Sn. Gürtuna ile Leyla Diana bu hafta programda rönesansın en önemli ismi, yaratıcılığının sırrını hala pek çok kişinin merak ettiği bir büyük sanatçı LEONARDO DA VINCI`yi konuşuyor. Üstelik, sohbete eşlik eden müzikler de dönemin müzikleri ve bu da Sn. Gürtuna`nın anlattıklarını müzik boyutuyla da anlamamıza yardımcı oluyor. Değerli konuğumuza Radyo Cazkolik`e konuk olduğu için teşekkür ediyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 11 Ekim 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Leyla hanım ve sevgili Sevgi hanım sizleri kutluyorum...Bu güzel müzikler eşliğindeki bilgilendirici sohbetiniz çok güzel...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • leyla hanım tek kelime ile harika. önce sizi kutluyorumbir dehayı anlatan deha ile bu programı paylaştığınız için. Ben makine mühendisiyim ve üstadın konuları ile uğraşıyorum hidrolik iş makinaları gibi.. sevgi hanım leoardoyu bize sunmakla bizi uykudan uyandırdı.. bu zamana kadar gerçek mucidi atlamışız. bende onun gibi düşünüyorum . resim yapmak 13 ncü yetenek sevgilerimle, kurtbeyatmaca

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Cok degerli dinleyicilerimize, yapmis olduklari güzel yormlardan dolyai cok cok tesekkür ediyoruz. ve playlistimiz; Fonda rönesasn müziginden bir örnek 1) Monteverdi-Madrigal sidolce e il momento 2) Leonardo"nun bir bestesi - La Canztone di Leonardo 3) Anrdea Bocelli - La voce del silenzio 4) Rosanna D"Auria - E la chiamono estate 5) Roberta Gambarini - Estate 6) Natali Cole - Monalisa 7) Mina - Senze Fiato 8) Nina Zilli - 50 mila

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla başarılı ve öğretici programına Sevgi Hanım akademik yaklaşımı,akıcı üslubu, bilgi ve becerisi ile yeni bir boyut getiriyor.. Her ikinizi gerçekleştirdiğiniz duygu yüklü müzikler ile bezenmiş program için kutluyor sevgi ile kucaklıyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sayın Sevgi Gürtunayı ve Leylayı kutluyorum.Program ve içerik çok başarılı.Müzik seçimi de konuyla güzel bir uyum içinde sürdürülmüş. Zevkle dinledim.Teşekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla Hanim, birbirinden güzel programlarla imza atiyorsunuz, bunlardan biri de Leonardo olmus. Degisik bir konu, ama cok bilgilendirici. Bu usta hakkinda bir cok sey ögrendik sayin Sevgi Hanim araciligi ile. Müzikler ise ayrica etkileyici. Özellikle siz konusurken fonda calan müzigi cok begendim. Basarilirinizin devam etmesini diliyorum. Saygilarimla.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.