Sibel Köse ile...

Sibel Köse ile...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Sevgili Leyla Diana her hafta birbirinden önemli ve değerli konukları üst üste ağırlamaya devam ediyor. Bu hafta Leyla`nın konuğu Türk caz vokalinin en iyi isimlerinden Sibel Köse. Bilenler bilir, Sibel Köse`yi programlarda görmek pek sık rastlanan bir şey değil, çıkmayı pek tercih etmiyor ama Leyla`yı ve Radyo Cazkolik`in davetini kabul edip geldiği için öncelikle kendisine teşekkür ediyoruz ve onun sesini, söylediği şarkıları sohbeti eşliğinde dinlemenin bir ayrıcalık olduğunu özellikle belirtiyoruz.

(Sibel Köse`nin sohbet içinde geçen bir bölüm için dinleyicilerimize özel notu var: "I Didn`t Know What Time It Was" parçasından önce parçanın içinde başka parçalardan alıntılar olduğunu belirtmiştim, ancak hatırladığım düzenleme aynı aranjörün (Michel Zenino) bir başka parça için yaptığı düzenlemeydi. Bu yanlışlık için dinleyicilerden özür dilerim. Sibel Köse")

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 09 Ağustos 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Tüm yorum yazan sevgili dinleyicilerimize cok tesekkürlerimizle... ve playlistimiz Playlistimiz; 1) Ali 2) Early in the Morning 3) Shiny Stocking 4) Bossa at Sundown 5) I didn"t know what time it is 6) What i feel 7) So in Love 8) Besik 9) Our Love is there to stay 10) Just Friends

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sibel Köse kadın şarkıcıların 1 numarasıdır. Ankaralı olarak onu burda arada izliyoruz ama daha sık gelse, büyük konserler verse arkada büyük orkestralarla. Ankara caz festivali sesimiz geliyormuuuuuu?????????

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • duru ses, duru kadın, rengarenk solist... Sibel Köse"nin ruha işleyen yorumunun daha çok kulağa erişmesine vesile olduğunuz için teşekkürler..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Caz müziğini sevmeyenler var ise, ki var, onlara Sibel Köse dinletmek lazım. Dopdolu geçmekte olan bir yaşam. Amatör ruhunu hiç kaybetmemiş bir sanatçı profesyonelliği. Dopdolu bir mesleki geçmişi alçak gönüllü ve içten bir paylaşımla sunmak... Çok sevdiğim bu sesi, bu kadını, bu sanatçıyı gönülden kutluyorum ve çok teşekkür ediyorum. Bize güzel, çok güzel şeyler sunduğu için. Tabi ki bu buluşmanın sağlayıcıları Sevgili Leyla ve Cazkolik radyoyu da unutmadan...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • "Jazz, Müzik ve Kadın" sayfasını her tıkladığımda "Umarım bugün Sibel Köse vardır" diye hayal ediyordum..Hayalimi gerçekleştirdiğiniz için teşekkürler Leyla Hanım... Teşekkürler Sibel Köse...(Canım örtmenim:))))

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.