Tasavvuf ve Caz-3 [Konu: Sofralar, 2. Bölüm]

Tasavvuf ve Caz-3 [Konu: Sofralar, 2. Bölüm]

Leyla Diana Anadolu Aydınlanma Vakfı kurucusu sayın Metin Bobaroğlu, Ercan Özaksoy ve İsmet Yazıcı ile geçen hafta yarım kalan "Sofralar" konusuna devam ediyorlar. İkinci bölümde Sayın Bobaroğlu bize Meryem, İsa sofraarı, İsa`nın son akşam yemeği ve Maide sofrasını anlatıyor. http://www.anadoluaydınlanma.org/
http://www.xn--anadoluaydnlanma-jqc.org/

Radyo Cazkolik / 19 Nisan 2018, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Harika sohbet programlarinizi done döne dinliyoruz .hem yayın tarihinde,hem arşivinizden devamlı dinliyoruz.şahane bir iş yapıyorsunuz . Teşekkürler. Ellerinize sağlık .

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Metin Bobaroğlu’nun engin bilgi ve tasavvuf zevkini bu coşkulu, emprovize, sürpriz dolu sohbetlere aktardığı programınızı büyük bir zevkle dinliyorum. Cazkolik dinleyicilerini her an tetikte tutan, soluksuz izlemesine yol açan bu olağanüstü sohbetler için başta Leyla Diana Gücük, İsmet Yazıcı, Ercan Özaksoy ve katkısı bulunan herkese gönül dolusu teşekkürler. İyi bir caz dinleyicisi olmak nasıl emek isterse, bu sohbetlerden alınan zevk de aynı şekilde dikkatle dinleyerek, araştırarak, anlamak için gayret göstererek daha da çoğalıyor. Tadına doyum olmayan programın yeni bölümlerini iple çekiyor; başarılarınızın devamını diliyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Teşekkürler kıymetli Leyla Diana ,Güzelin güzelleri ile buluşturdunuz. Devamı daim olur umuduyla bekler oluyoruz. Sevgi ve Hürmetle

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Teşekkürler ederiz vesile olduğunuz sofralar için, devamını bu sohbetlerin tatlı bir heyecan ile bekliyoruz,sevgiler

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Bayramî imdi Bayramî imdi Bayram edersin yâr ile şimdi Hamd ü senâlar hamd ü senâlar Yâr ile bayram kıldı bu gönlüm. Hace Bayram Veli’den bir alıntıyla. Sevgili Metin Bobaroğlu’nun ses tınısıyla kelâmlarıyla gönlümüz şâd oldu. Ercan Özaksoy kardeşimizin müzikleriyle raks etti ruhumuz. Ve bu programa vesile olan Leyla ve İsmet hanımlarada sonsuz teşekkürler ederim. Sonsuz lezzat’da bir program.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.