Türk Caz Kadınları - 2

Türk Caz Kadınları - 2

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Türk Caz Kadınları 2. Bölüm yayında... Leyla Diana`nın ilki 30 Ağustos sabahı yayına giren (arşivden bulabilirsiniz) Türk Caz Kadınları programının ardından ikincisini bu hafta yayınlıyor. Leyla serinin ikinci programında ise şarkılarıyla Meltem Ege, Selen Gülün, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Şenay Lambaoğlu`nu ağırlıyor. İlki Radyo Cazkolik dinleyicisi tarafından yoğun ilgi gören programın ikincisi de eminiz aynı ilgiyi görecektir...

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 29 Kasım 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Değerli sanatçılarımızı yürekten kutluyorum ve bu programı hazırlayan Leyla Hanım size de teşekkür etmek istiyorum, çünkü daha önce dinleme fırsatı bulamadığım sanatçıları dinleme şansını elde ettim ve cazda türk kadınları hakkında çok bilgim yoktu, sayenizde yei isimler öğrendim. Çok teşekkürler. İyi yayınlar ve sizi takip edeceğim. Başarılarınız çok olsun.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Çok değerli sanatçilyra ayırmış olduğunız bu programdan dolayı sizi kutluyorum Leyla Diana. Gerek seçmiş olduğunuz parçalarla gerekse sanatçılar ile vol 2 harika. Vol 3"u de heyecanla bekliyor olacağım. Birincisini ise hala dinliyorum zaman zaman. Çok güzel şeyler yapıyorsunuz sizi ve ekibinizi candan kutkarım. Mutlu pazarlar.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.