Vefatının 7. yılında Nükhet Ruacan Özel Programı

Vefatının 7. yılında Nükhet Ruacan Özel Programı

Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Leyla Diana bu hafta programında Türkiye`de caz vokalin öncü ve eğitmen isimlerinden, kendinden sonraki neslin yetişmesi için büşük çabalar harcamış ve karşılığında yoğun sevgi görmüş önemli bir ismini; NüKHET RUACAN`ı anıyor... Bu özel programa konuk olan, ses kayıtlarıyla katılan, başta Roksan Selçuk, Nilüfer Verdi ve Neşet Ruacan olmak üzere, Elif Çağlar Muslu, Sibel Köse, Sıla ve Ferhat Öz ile Ayşegül ve Nezih Yeşilnil`e çok teşekkür ediyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 08 Mayıs 2014, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sayenizde bu güzellikleri hatırlıyor ve fazlasını da öğreniyoruz. Cazın beyinde yarattığı o dolgun tadı her programınızda yaşıyoruz. Bu program için herkese teşekkürler. Nükhet Hanım gibi değerlerimizin, güzelliklerimizin daha çok değerinin bilinmesi umuduyla.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Degerli sanatci Nükhet Ruacan adina yapilan bu anlamli program icin emegi gecen herkese tesekürler. Bu degerleri unutmamaliyiz. Sevgiyle aniyor mekani cennet olsun diyorum.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.