Yeni albümü Başka ile Selen Gülün

Yeni albümü Başka ile Selen Gülün

Değerli dinleyiciler, programcımız Leyla Diana 10 gündür yurtdışı seyahatinde olduğu için yeni program 16 Mayıs sabahı yayına girecektir. Saygıyla duyururuz...


Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Türk caz sahnesinin en üretken ve yaratıcı isimlerinden Selen Gülün yeni albümü Başka ile bu hafta Leyla Diana`nın konuğu. Kariyerinde ikinci kez vokal albümü yayınlayan Gülün ile Leyla hem albümden müzikler dinletiyorlar hem de albüm üzerine konuşuyorlar.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 02 Mayıs 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili Cazkolik ekibini yurketen kutluyorum. Birbirinden güzel programlar yayınlanıyor. Ben yeni yeni takip etmeye başladığım için kendimi kötü de hissediyorum bir yandan. Bu kadar cazkolik biri olarak sitenizi geç keşfettiğim için. Özellikle radyo programlarınızı büyük bir keyifle dinler oldum. Leyla Hanım sizi ayrıca tebrik etmek isterim. Arşivinize şöyle bir baktım hangisinden başlayacağımı bilemedim. Muhteşem bir birikim ve birbirinden güzel konuklar. Sonsuz başarılar diliyorum sevgilerimle.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.