Zuhal Focan ile Nardis, yeni haberler ve Jazz Dergisi

Zuhal Focan ile Nardis, yeni haberler ve Jazz Dergisi

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Bu hafta Radyo Cazkolik`te Türk caz ortamının en merkezinde yer alan kişi, sevgili Zuhal Focan Leyla Diana`nın konuğu. Zuhal Hn. biz cazseverlere harika haberler ve müzikler getirmiş. Müzikleri dinlemek ayrı bir keyif, haberleri takip etmek ondan çekici. Programın en önemli haberi Önder Focan`ın yeni albüm haberi. Albümden bir parçayı Türkiye`de ilk kez Radyo Cazkolik`te dinliyorsunuz. Bu jest için çok teşekkür ederiz. Ayrıca, gerek Nardis ile ilgili, gerek Jazz Dergisi hakkından gelişen yeni haberler ve detaylar hepsi tatlı sohbetin satır aralarında tek tek harika müziklerle sizi bekliyor.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 07 Haziran 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Zuhal Focan secimleri ile Bu haftaki playlistimiz; 1) Sibel Köse - She Sings Ella 2) Ajlan Büyükburc - Sekiz 3) Meltem Ege - Early in the Morning 4) Aga Zaryan - Here is the Life 5) Abbey Lincoln - Throw it Away 6) Dianne Reeves - Once I Loved 7) Ella Fitzgerald - Someone to watch over me

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.