Arşivimden Mikrofona 007, [Bossa Nova & Latin Caz / Samba 1]

Arşivimden Mikrofona 007, [Bossa Nova & Latin Caz / Samba 1]

Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan browserınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Haftalık programlarını belirli temalar çevresinde gezinerek gerçekleştiren sevgili Murat Özdoğan "Arşivimden Mikrofona" programında bu hafta Bossa Nova & Latin Caz serisine başlıyor. Bossa Nova`nın kurucu babalarından en önemli seslerine kadar tüm bir nesil Murat Özdoğan`ın özenli seçimi ve anlatımıyla arşvilik bir yayına dönüşüyor.

Playlist: 1 / "Desafinado" Antonio Carlos Jobim & Joao Gilberto, 2 / "The Girl From Ipanema" Astrud Gilberto & Stan Getz & Joao Gilberto, 3 / "So Danco Samba" Stan Getz & Joao Gilberto, 4 / "Mas Que Nada" Sergio Mendez & Brazil 66, 5 / "Bossa Antigua" Paul Desmond, 6 / "Aguas De Marco" Ellis Regina & Antonio Carlos Jobim, 7 / "Casticais-Night Night" Ive Mendes, 8 / "Besame Mucho" Bet.e. & Stef, 9 / "Ay Amor" Monica Molina, 10 / "Pequeno Fado" Monica Molina.

Programcımıza ulaşmak için lütfen satıra tıklayın.

Radyo Cazkolik / 11 Ağustos 2014, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Murat Özdoğan

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • İki gündür 4 kez baştan sona dinledim desem :)Latin Amerika müziklerinin yeri her zaman başka olmuştur benim için. Ama, örneğin Monica Molina"yla bu program sayesinde tanıştım ve çok sevdim..Bir de Besame Mucho"nun Bet.e & Stef yorumunu hiç duymamıştım, çok güzel.. Teşekkürler

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.