Arşivimden Mikrofona 025, [Christmas Jazz]

Arşivimden Mikrofona 025, [Christmas Jazz]

Radyo Cazkolik programlarını cep telefonları ve tablerde ek bir uygulama olmadan browserınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Christmas deyince müzik olarak toplasanız aklınıza en bilinen ve sevilen beş ya da altı şarkı gelecektir ama bu kadarcık şarkıdan caz müzisyenleri ortaya adeta bir "Christmas Jazz" külliyatı çıkarmış. Yılbaşı günleri gelirde Radyo Cazkolik`te bu müziklere yer vermez miyiz... Elbette veririz ve en güzel örnekleri bu hafta "Arşivimden Mikrofona" programında yayında.

Playlist: 1 / Duke Ellington; "Jingle Bls", 2 / Ella Fitzgerald; "Santa Claus Got Stuck in My Chimney", 3 / Gerry Mulligan & Dave Brubeck; "Santa Claus is Coming to Town", 4 / Louis Armstrong; "Christmas in New Orleans", 5 / Carmen McRae; "The Christmas Song", 6 / Nancy Wilson; "The Christmas Waltz", 7 / Ella Fitzgerald; "Have Yourself a Merry Little Christmas", 8 / B. B. King; "Christmas Celebration", 9 / Harry Belafonte; "Mary`s Boy Child", 10 / Lionell Hampton; "Boogie Woogie Santa Claus", 11 / Pearl Bailey; "A Five Pound Box of Money", 12 / Michael Bublé; "I`ll Be Home For Christmas, 13 / Billie Holiday; "I`ve Got My Yove to Kep Me Warm", 14 / Count Basie; "Jingle Bells".

Programcımıza ulaşmak için lütfen satıra tıklayın.

Radyo Cazkolik / 22 Aralık 2014, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Murat Özdoğan

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.