Arşivimden Mikrofona 100, [100. Özel Program Kutlaması]

Arşivimden Mikrofona 100, [100. Özel Program Kutlaması]

Bu hafta Radyo Cazkolik`de özel bir kutlama var... "Arşivimden Mikrofona" bu hafta 100. program yayında ve stüdyoda Murat Özdoğan, Nesrin Aslan, Neşet Topaloğlu, Leyla-Diana Gücük ve Feridun Ertaşkan stüdyoda buluştu hem 100. programı kutluyor hem bol müzikle güzel bir sohbete dalıyor.

Playlist: 01 / Sergio Mendes & Brasil 66; "The Fool on the Hill", 02 / Frank Sinatra & Tony Bennett; "New York New York", 03 / Sonny Boy Williamson; "Sad to be Alone", 04 / Omar Sosa & Paolo Fresue feat. Natacha Atlas; "Tear Drop", 05 / Arturo Sandoval; "Everyday I Think of You", 06 / Wynton Marsalis & Bobby McFerrin; "Baby I Love You", 07 / Jacques Loussier Trio; "Air on the G String", 08 / Dave Brubeck Quartet; "Take Five".

Radyo Cazkolik / 17 Ekim 2016, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Murat Özdoğan

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • 100.programım nedeniyle gerek program sayfamızda gerekse özelden paylaşmış olduğunuz içten ve samimi duygu, düşünce ve iyi dilekleriniz için tüm dostlarıma teşekkür etmek istiyorum. Nice güzel programlarda CAZ içinde CAZ dolu birlikteliklere.... Sevgi ve saygılarımla.Murat

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Murat Bey, Jazz ve Liderlik konulu bir sunumunuzda sizi tanımıştım. Jazz konusunda radyoda programa başlayacağınızı söylemiştiniz ve ben de bu vesile ile sizi ilk programınızdan bu yana takip ediyorum. İlk programı sunduktan sonra da size iyi dileklerimi yine e-posta ile iletmiştim. Şimdi 100. Program. Harika zamanlar geçirdim. Jazz konusunda çok güzel bilgiler verdiniz. Her gün özellikle sabahları ve öğle arasında hukuk ofisimizde sizin sesinizden o güzelim sesleri duymak bizi mutlu, dingin kıldı. Emekleriniz, paylaşımlarınız ve en önemlisi dengeli program akışınızdan dolayı size teşekkür ederim. Başarılar ve mutluluklar her daim sizinle olsun. Sevgi ve Saygı ile.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Her dinlediğimde çok etkilendiğim ve mutluluk duyduğum birbirinden güzel programlarınız için sizi yürekten kutluyor, yüzlerce programa daha imza atmanızı diliyorum. Her zaman tekrar tekrar dinleme imkanı bulabildiğimiz bu değerli arşiv için ve bir caz müziği akademisindeymişcesine bilgilendiğimiz programlar için size ve tüm Radyo Cazkolik ekibine sonsuz teşekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Murat Bey, her hafta cazın farklı renkleri, farklı temalarıyla bu zenginliğin güzel fotoğrafını gösteriyorsunuz bize, elinize sağlık. Nice programlara diyorum. Elinize sağlık.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Murat Bey, muhteşem bir program olmuş, çok sevgili dostlarımızla birlikte harika bir birliktelik , aranızda olamadığıma çok üzüldüm, Nice programlarınızı keyifle dinleyeceğimize eminim , çok sevgiler..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Her Pazartesi düzenli dinleyicilerinden biri olarak "Arşivimden Mikrofona" programının 100. programını kutluyorum. Cazın geçmişi, günceli ve geleceği ile caz felsefesini kişisel günlük hayatıma girmesinde ilham veren Murat beye ve Cazkolik ailesine yayın hayatında başarılar diliyorum. Sağlıcaklakalın...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.