Arşivimden Mikrofona 130, [3. Yıl Özel Programı]

Arşivimden Mikrofona 130, [3. Yıl Özel Programı]

"Arşivimden Mikrofona" bu hafta 3 yaşına basıyor. Bu hafta özel bir seçkiyle yayındayız. Üç yıl boyunca yayınlanan programlarda yer verdiğimiz müziklerden oluşan seçkiyle Ramazan Bayramı`nızı kutlar, herkese güzel, sağlıklı ve başarılı bir hafta dileriz.

Playlist: 01 / Sonny Rollins; "St. Thomas", 02 / Paul Desmond; "Bossa Antigua", 03 / Herbie Hancock; "Watermelon Man", 04 / Eddie Gomez & Chick Corea; "Cappucino", 05 / Wynton Marsalis & Eric Clapton; "Ice Cream", 06 / Renee Fleming; "Haunted Heart", 07 / Chavela Vargas; "Llarona", 08 / Esperanza Spalding; "I Know You Know", 09 / Horace Silver; "Senor Blues", 10 / Tuna Ötenel; "Body and Soul", 11 / Dave Brubeck; "Take Five".

Radyo Cazkolik / 26 Haziran 2017, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Murat Özdoğan

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Daha nice caz dolu yıllara... İyi ki varsınız.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Sevgili Murat Özdoğan caz konusunda olağanüstü bir arşive, bilgiye ve sevgiye sahip eşi benzeri olmayan bir cazsever. Kimi zaman programlarını hangi sıkıntıları aşarak özenle yaptığını iyi bildiğim için onun caza olan tutkusuna hep hayranlık duydum. Cazkolik, burada emek veren herkesin ortak sevgisinin ürünü, bu özel program da bu sevginin en güzel göstergesi. Şahsen bir cazsever olarak sevgili Murat Bey"e özeni, emeği ve azalmayan sevgisi için tüm herkes adına teşekkür ediyorum. Feridun Ertaşkan.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.