Arşivimden Mikrofona 140, [27. Akbank Caz Festivali Özel]

Arşivimden Mikrofona 140, [27. Akbank Caz Festivali Özel]

"Arşivimden Mikrofona" bu hafta sonu başlayacak 27. Akbank Caz Festivali özel programıyla yayında. Herkese güzel ve başarılı bir hafta geçirmesini dileriz.

Playlist: 01 / Fats Domino; "Aint That A Shame" [Anma Şarkısı], 02 / Jane Monheit; "I Didn`t Know About You / All Too Soon" [Anma Şarkısı], 03 / Ike turner & Tina Turner; "Nutbush City Limits" [Anma Şarkısı], 04 / Abdullah Ibrahim; "Calipso Minor", 05 / Gonzalo Rubalcaba; "La Nueva Cubana", 06 / Chucho Valdes; "Mambo Influenciado", 07 / Vanessa Rubin & Don Braden; "Love Makes the Change", 08 / Christian Scott; "Twin", 09 / Alfredo Rodriguez; "The Bare Necessities", 10 / İlhan Erşahin & Jane Birkin; "Fahers & Daughters", 11 / Phil Woods; "Nica" [Anma Şarkısı].

Radyo Cazkolik / 30 Ekim 2017, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Murat Özdoğan

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Bu haftaki programa çok doğru ve güzel bir seçimle başlamışsınız.Elvis Presley ve John Lennon gibi isimlerin esin kaynaklarından biri olan Fats Domino"yu bize hatırlattığınız için teşekkürler.Programlarınızın kalitesinden ve seçimlerinizden etkilendiğimizi belirtmek isterim. Hakan Çifter

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.