Tangonun Büyüsü: 100

Tangonun Büyüsü: 100

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


DiNLEYiCi iSTEKLERi bölümü hareketleniyor... Bu hafta iki dinleyicimiz Sn. Gürhan Dural ve Sn. Mümtaz Faik Madakbaş`ın isteklerini dinleyebilirsiniz.


1. Bölüm: Şarkıcı CARLOS ROSSI: 1 Madreselva, 2 Pedacito De Cielo, 3 Fuimos, 4 Flor De Lino, 5 Me Estan Sobrando Las Penas. Piyanist, orkestra şefi ve besteci JUAN POLITO: 1 Quejas De Bandoneon, 2 El Aristocrata, 3 Serenata, 4 Una Carta, 5 Margarita Gauthier, 6 La Bruja.

2. Bölüm: CARLOS DI SARLI: 1 Chau Pinela, 2 La Entancia ROQUE MARTINEZ: 1 Manos Adoradas, 2 A Unos Ojos 31 MARIANO MORES: 1 Felicia, 2 La Guitarrita, SEXTETO MILONGUERO: 1 Reliquias Portenas, 2 Embrujamiento.

3. BÖLÜM: 1. İstek Parça Sn. Gürhan Dural`dan: Anibal Troilo: Palomita Blanca ve Fancisco Canaro`dan "Tango Mersin" ve "Adana Casa De Lanza" için. 2. İstek parça: MÜMTAZ FAiK MADAKBAŞ`dan: Şecaattin Tanyerli`den "Sevdim bir Genç Kadını"

Parça istekleriniz, görüş ve düşünceleriniz için Neşet Topaloğlu’na e-posta gönderin; nesettopaloglu@cazkolik.com

Radyo Cazkolik / 20 Şubat 2013, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • 100. programınızı tebrik eder , bu programdaki birbirinden güzel seçimler için teşekkür ediyoruz. Programınızda bize de yer verdiğiniz ve iyi dilekleriniz içinde ayrıca mutlu olduk. Başarılı programlarınızın devamını diliyoruz.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.