Tangonun Büyüsü: 116, Konuk: Özdener Koyutürk

Tangonun Büyüsü: 116, Konuk: Özdener Koyutürk

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Yeni yılın ilk günü yeni programıyla yayına giren "Tangonun Büyüsü" yılın ilk programında özel bir konuğunu ağırlıyor; Özdener Koyutürk. Tango tarihimizin efsane ismi Necdet Koyutürk`ün oğlu olan, piyanist, besteci ve orkestra şefi Özdener Koyutürk OKOTango olarak kaydettiği yeni çalışması "Tandas" ile bu hafta konuğumuz.

Programda çalınan şarkılar: 01 / Papatya, 02 / El Choclo, 03 / Cafe Dominguez, 04 Corazon de Oro, 05 Una Emocion, 06 / Spell of Tango, 07 / Silueta Portena, 08 / Loca, 09 / Sorrow, 10 / Unutmak İstiyorum.

Parça istekleriniz, görüş ve düşünceleriniz için Neşet Topaloğlu’na e-posta gönderin; nesettopaloglu@cazkolik.com

Radyo Cazkolik / 01 Ocak 2014, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili Akatlar"lı çocukluk arkadaşım Özdener,seninle gurur duyuyoruz ve seni çok seviyoruz..Yeni çalışmalarını takdirle izliyor ve çok beğeniyoruz..Sağlık mutluluk ve sevgi ile kal temiz kalpli güzel arkadaşım.. Neşet bey,programınız harika,tebrikler.Özdener ile başlamanız da ayrı bir incelik.Size ve emeği geçen herkese çok teşekkürlerrr..

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Her ikinizi de candan kutluyorum.Güzel ve işitilmemiş yeni tangoları dinleyicilerine sunan programları ile Neşet Topaloğlu ve Türkiyeyi dışarıda da tanıtacak bir tango orkestrasının kurucusu, düzenleyici ve piyanisti Özdener Koyutürk"e teşekkürler, teşekkürler.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.