Tangonun Büyüsü: 143

Tangonun Büyüsü: 143

Radyo Cazkolik programlarını cep telefonları ve tabletlerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Yaz tatili dönemine özel hazırlanan 2 tango programının ikincisi 15 Temmuz Çarşamba gününden yeni sezonun ilk programına kadar yayında. Tüm tango dostlarına güzel bir yaz geçirmelerini dileriz.

Rafael Canaro: 1 / Solo Los Dos 2 / La Melodia De Nuestro Adios 3 / Yo No Se Porque Te Quiro, Juan D`Arienzo: 1 / Yo No Se Que Me han Hecho Tus Ojos 2 / Mi Viejo Vals, Jose Garcia: 1 / Esta Noche De Luna 2 / Farolito De Papel 3 / Junto A Tu Corazon, Pedro Laurenz: 1 / Yo Soy De San Telmo, Orquesta tipica Gente De tango: 1 / Comme il Faut 2 / El Amanecer 3 / Bahia Blanca, Rafael Rossi: 1 / Un Placer 2 / La Pulpera De Santa Lucia, Ricardo Tanturi: 1 / Asi Se Baila El Tango 2 / Moneda De Cobre 3 / Muneca Brava, Rodolfo Biagi: 1 / Por La Huella, Sexteto Milonguero: 1 / Tres Esquinas 2 / Una Emocion 3 / Tu, El Cielo Y Tu, Francisco Canaro: 1 / Muchacha 2 / Con Los Amigos, Jorge Arduh: 1 / La Ultima Copa 2 / Mi Dolor 3 / Garganta Con Arena, Francisco Lomuto: 1 / No Hay Tierra Como La Mia.

Parça istekleriniz, görüş ve düşüncelerinizi Neşet Topaloğlu’na yazın.

Radyo Cazkolik / 15 Temmuz 2015, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Cazkolik adresindeki tüm programları seviyorum ve bu sahifeyi açanları kutluyor ve devam diyorum. Tangonun Büyüsü çok güzel bir Program olmuş ve bu Jazz sahifesine ayrı bir renk katmış Neşet Beyi de kutluyor ve kendisine teşekkür ediyorum.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.