Tangonun Büyüsü: 151

Tangonun Büyüsü: 151

Tangonun Büyüsü yeni programıyla yayında... Soğuk günleri ısıtan, karları eriten ihtirasıyla ve estetiğiyle tango müziği ve dansı aynı zamanda zengin bir geçmişe, kendi efsanelerine sahip ve o isimlerin hepsi Türkiye`nin en zengin tango arşivinde yer alıyor. Herkese güzel bir hafta dileriz...

I. Bölüm: Bardos Cadaneros: 1 / Mano Blanca 2 / Pa`que Bailen Los Muchachos 3 / Tristeza Criolla 4 / En Blanco y Negro. Piyanist, Orkestra Şefi, Besteci ve Besteci Omar Valente: 1 / Amurado 2 / Ventarron 3 / Canaro En Paris 4 / Taconeando.

II. Bölüm: Edgardo Donato: 1 / Y Llego El Amor 2 / Una Luz En Tus Ojos, Omar Mollo: 1 / Yira Yira 2 / Se Tiran Conmigo, Orquesta Del Arranque: 1 / Que Te Importa Que Te Llore 2 / Milonga Del Ayer, Ricardo Tanturi: 1 / Decis Que No Te Quiero 2 / Salimos A Bailar, Jose Garcia: 1 / No Estamos Solos 2 / No Puedo Ser, Armando Moreno: 1 / Cuando Estaba Enamorado 2 / Tengo Mil Novias, Juan D`Arienzo: 1 / Buenas Noches Mi Amor 2 / Se Prendio La, Gotan Project: 1 / Tu Misterio.

Radyo Cazkolik / 20 Oak 2016, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.