Tangonun Büyüsü: 156

Tangonun Büyüsü: 156

Tangonun Büyüsü 156. program yayında... Bugüne kadar yayınlanan 155 programda 350 bin küsur dinlenme. Türkiye gibi bir ülkede bu bir rekordur. Hiç bir destek ve sponsor olmadan, tümüyle programcılarımızın özverisi ve çabasıyla, müziğe ve işlerine olan sevgileriyle program başına tam 2.300 dinleme ve bu sayılar her hafta artıyor. Radyo Cazkolik`in her programına olduğu gibi Tangonun Büyüsü`ne de sahip çıkan, dinleyen, paylaşan, ülkenin kaliteli olanı bilen ve seven her müzikseverine, sessiz insanlarına teşekkür ederiz. Yeni haftadan herkese müzikle dolu günler...

I. Bölüm: Bandoneoncu, Orkestra Şefi, Besteci ve Aranjör Luis Stazo: 1 / Recuerdo 2 / Entre Dos 3 / Noches Enteras 4 / Hasta El Ultimo Minuto 5 / Orgullo Criollo 6 / Racing Club.

II. Bölüm: Luis Petrucelli: 1 / Te Odio 2 / Catamarca, Quinteto Pirincho: 1 / Yo Te Quiero Mi Bien 2 / Francia, Rodolfo Biagi: 1 / Ayudame 2 / Andrajos, Juan Sanchez Gorio: 1 / Te Odio y Te Quiero 2 / Tu Boca Mintio, Florindo Sassone: 1 /Siempre Te Nombra 2 / A La Luz De Candil, Charlo: 1 / Tormento 2 / Con Tu Mirar, Osvaldo Fresedo: 1 / Que Lejos Mi Buenos Aires 2 / Es Mejor Olvidar, Jorge Sobral: 1 / Cuartito Azul 2 / Margarita Gauthier, Celal İnce: 1 / Şüphe 2 / Sana Nerden Gönül Verdim..

Radyo Cazkolik / 06 Nisan 2016, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.