Tangonun Büyüsü: 158

Tangonun Büyüsü: 158

Tangonun Büyüsü 158. program yayında... Evet, yanlış görmediniz, fotoğrafta tango yapan adam bizzat Amerikan Başkanı Barack Obama. 23 Mart`ta 2 günlüğüne ziyaret ettiği Arjantin`de devlet başkanının konuğu olduğu bir gecede dans ederken görülüyor ve bu tango için büyük bir tanıtım ve reklam oluyor haliyle. Tangonun en güzel sesleri ve en güzel şarkılarıyla yeni haftadan herkese tangoyla dolu günler...

I. Bölüm: Kemancı, Orkestra Şefi ve Besteci Raul Kaplun: 1 / Estaño 2 / Tierrita 3 / Estrallita Del Sur 4 / La Mesa De Un Cafe 5 / Secreto.

II. Bölüm: Biancho Bachicha: 1 / Bandoneon Arrabalero 2 / Plegaria, Juan Guido: 1 / Hacelo Por La Vieja 2 / Mi Piba, Julio De Caro: 1 / Viña Del Mar 2 / Fuego, Carlos Di Sarli: 1 / Novia Provinciana 2 / Derrotado, Edgardo Donato: 1 /Porque No Me Besas 2 / Por Una Mujer, Enrique Rodriguez: 1 / Yo Soy Siempre El Mismo 2 / Tu Intimo Secreto, Nelly Omar: 1 / Barrio Pobre 2 / Mis Flores Negras, Osvaldo Pugliese: 1 / A la Luz De Candil 2 / No Quiero Perderte, Narcotango: 1 / El Aire En mis manos.

Radyo Cazkolik / 11 Mayıs 2016, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.