Tangonun Büyüsü: 162 [Yaz tatili özel programı 2]

Tangonun Büyüsü: 162 [Yaz tatili özel programı 2]

"Tangonun Büyüsü" geleneksel yaz tatilinde... Temmuz ve Ağustos aylarını her ay birer özel programla tatil modunda geçiren programımız yeni sezona Eylül başında geri dönecek. Herkese güzel bir yaz diliyoruz.

Angel D`Agostino: 1 / Hotel Victoria 2 / Un Trapezon 3 / Caricias, Armando Moreno: 1 / Quando Estaba Enamorado 2 / Salud, Dinero Y Amor, Color Tango: 1 / Milonga De Mis Amores, Florindo Sassone: 1 / Fuegos Artificiales 2 / El Chamuyo 3 / La Viruta, Francisco Lomuto: 1 / A Su Memoria 2 / Bajo Un Cielo De Estrallas, Juan Cedron: 1 / Mano Brava, Juan Sanchez Gorio: 1 / Castañuelas 2 / Cantemos Corazon 3 / En Este Adios, Miguel Calo: 1 / Flor De Lino 2 / Manos Adoradas, Pedro Laurenz: 1 / La Vida Es Una Milonga, Rafael Canaro: 1 / Que La Importa Al Mundo, 2 / Casas Viejas, 3 / Viejo Gaucho, Orquesta Tipica Victor: 1 / Ausencia 2 / A La mar Se Fue, Hyperion Ensemble: 1 / La Milonga De Mis Tiempos..

Radyo Cazkolik / 03 Ağustos 2016, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • sizi keyifle dinliyoruz. alta yazmışsınız, ama parça çaldığı anda ekranda yazsa, ya da aşağıda parçaların kaçıncı dakikada başladığı yazsa çok iyi olur. daha kolay takip ederiz. elinize sağlık.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.