Tangonun Büyüsü: 169 [Konuk: Yeşim Narter]

Tangonun Büyüsü: 169 [Konuk: Yeşim Narter]

Tangonun Büyüsü stüdyosu bu hafta özel bir konuk ağırlıyor... "Tango, 17 yıldır yaşadığım muhteşem bir şey" diyen Yeşim Narter hem deneyimlerini anlatıyor hem güzel müzikler dinletiyor. Tüm dinleyicilerimize güzel bir hafta dileriz.

Müzikler: Sexteto Major: Tanguera, Donato Racciatti: Gloria, Color Tango: Marga, Francisco Canaro: En Esta Tarde Gris, Charlo: El Lloron, Julian Plaza: El Choclo, Alfredo De Angelis: Angelica, Los Chalchaleros: Angelica, Osvaldo Pugliese: Recuerdo, Antonia Ponti: Milonga Sentimental, Okotango: Papatya, Armando Pontier: La Cumparsita, Madeleine Peyroux: Tango Till They`re Sore

Radyo Cazkolik / 18 Ocak 2017, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili Neşet bey, programin cekimi ayri keyifli ardindan dinlemesi ayri keyifli geldi bana. Mutfagin gerisindeki Pelin hanimin emegi de ayri.. hepinize cok tesekkur ediyorum böyle guzel bir sohbet ve müzik şöleni icinde harika bir zaman dilimi gecirmeme vesile oldugunuz icin. ikinci tesekkur Tango Böyle Bir Şey! kitabimin sesini genis kitlelere duyurmaya ve tangonun bilinmesine yayilmasina katki saglamaya bu yolla da araci oldugunuZ icin. Ve son tesekkur sondaki armagan tango caz yorumu icin... muhtesemdi!

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.