Tangonun Büyüsü: 170 [6. Yıl Özel Programı]

Tangonun Büyüsü: 170 [6. Yıl Özel Programı]

Tangonun Büyüsü bu hafta 170. programıyla 6 yaşına bastı. Türkiye`nin en uzun soluklu tango radyo programı 2011 yılında, Radyo Cazkolik`in kurulduğu yıl yayın hayatına başladı ve kesintisiz yayın hayatını sürdürdü. 170 programla 400 binin üzerinde toplam dinleyiciye ulaştı, her program zamanla 2.400 dinleyici tarafından dinlenir oldu. Konusunda erişilmesi güç bir emek yaratan "Tangonun Büyüsü" tango müziğinin en değerli arşivine sahip. Tüm dinleyicilerimize güzel bir hafta dileriz.

1. Bölüm: Nat King Cole: El Choclo, Louis Armstrong: Adios Muchachos, Julio Iglesias: Yira Yira, Elvis Presley: The Wall Have Ears, Adamo: Vous Permettez Monsieur, Milva: Oblivion, Juanito: Bu Bir Başka Masal, Ömür Göksel: Resim, Erol Evgin: Bizim Tango, Erol Büyükburç: Başbaşa Kalınca, Ertan Anapa: Sokağından Geçtim.

2. Bölüm: Orquesta Tipica Victor: 1 / Una Noche En La Calle 2 / Lo Vi En Tus Ojos, Francesco Canaro: 1 / Yo No Se Porque Te Quiero 2 / Poema, Pepe Aguirri: 1 / Recuerdas Esa Noche 2 / Pensando En Ti, Edgardo Donato: 1 / El Adios 2 / La Melodia Del Corazon, Enrique Rodriguez: 1 / Este Es Tu Tango 2 / La Casita Esta Triste, Rodolfo Biagi: 1 / En El lago Azul 2 / Mi Vida En Tus Manos, Juan D`Arienzo: 1 / Yo No Se Que Me Han Hecho Tus Ojos 2 / El Viejo Vals, Osvaldo Pugliese: 1 / Requerdo 2 / Chique.

Radyo Cazkolik / 08 Şubat 2017, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.