Tangonun Büyüsü: 173

Tangonun Büyüsü: 173

Aşıkların mevsiminde şarkıların, duyguların en güzelini "Tangonun Büyüsü"nde dinlemeye yeni programlarla devam ediyoruz. Tüm dinleyicilerimize güzel bir hafta dileriz.

1. Bölüm: Kemancı, piyanist, besteci ve orkestra şefi Carlos Vicente Geroni Flores: El Amuleto, La Misteriosa, Luz De Alba, Irma.

2. Bölüm: Alberto Castillo: 1 / Yo Llevo Un Tango En El Alma 2 / Yo Tambien Carreo Fui, Angel D`Agostino: 1 / Solo Compasion 2 / Como Queres Que Te Quiera, Ernesto Franco: 1 / De Primera Clase 2 / Bien Completo, Hector Varela: 1 / Gaucha 2 / Patio Porteño, Pedro Maffia: 1 / Romantico Bulincito 2 / Reo Noble, Argentino Luna: 1 / Sus Ojos Se Cerraron 2 / Tomo Y Obligo, Raul Beron: 1 / Mañana Ire Temprano 2 / Tristeza De La Calle Corrientes, Mariano Mores: 1 / Sabado ngles 2 / La Viruta, Daniel Melingo: 1 / De todo Y Para Dos 2 / Leonel El Feo.

Radyo Cazkolik / 22 Mart 2017, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Neşet Bey öncelikle geçmiş olsun.Büyüleyici tangolar için teşekkürler.Yeni yıl günü İtalya"dan Arjantin"e ilk göç eden kadınlar ve aileleri anlatan bir festival filmi izledim.O insanların yaşadıkları,zorluklar,yokluklar ,geleneksellik,isyanlar.Bu mükemmel müziğin gücünü nelerden aldığını gördüm.Elinize sağlık,siz de programlarınızla bizi besliyorsunuz.Teşekkürler.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.