Tangonun Büyüsü: 77 / Salim Zaimoğlu ile Necdet Koyutürk özel programı

Tangonun Büyüsü: 77 / Salim Zaimoğlu ile Necdet Koyutürk özel programı

Tangonun Büyüsü`nde Neşet Topaloğlu bu hafta konuğu Salim Zaimoğlu ile Türk tangosunun büyük ismi Necdet Koyutürk adına hazırladıkları ve tam 2 hafta yayında kalacak özel bir programla bizlerle.

Neşet Topaloğlu ile Salim Zaimoğlu "Tangonun Büyüsü"nde daha önce birlikte kaydettikleri Türk tangosuna ilişkin programla gerçekten özel bir çalışmaya imza atmış ve büyük ilgi görmüşlerdi. Programın bir benzerini yapma fikri ilkinde karşılıklı verilen söze dönüşünce bu bayram haftasında tam 2 hafta boyunca yayında olacak özel bir Necdet Koyutürk programı hayata geçmiş oldu.

Büyük tango üstadı Necdet Koyutürk hakkında yapılmış özel bir programa ne televizyonlarda ne de radyolarda rastlamak maalesef artık pek mümkün değil, bu yüzden sonsuza kadar dinlenecek arşiv ortamına referans niteliğindeki bu özel çalışmayı hediye ettikleri için hem sevgili Neşet Topaloğlu`na hem de sevgili Salim Zaimoğlu`na çok teşekkür ediyoruz.

Programda çalınan parçalar ve seslendiren sanatçılar; 01 Nil Burak Dinle Sevgili, 02 Celal İnce Şüphe, 03 Şecaattin Tanyerli ve Atilla Atasoy Gözlerine Bakarken 04 Şecaattin Tanyerli Başbaşa Kalınca 05 Yasemin Esmergül Yalnızlar Rıhtımı, 06 Şecaattin Tanyerli Beyaz Zambak, 07 Celal İnce Unutmak İstiyorum, 08 Şecaattin Tanyerli Gel Beklediğim Yerde, 09 Şecaattin Tanyerli Yıllar Var ki, 10 Şecaattin Tanyerli Özlediğim, 11 Şecaattin Tanyerli Rüzgar Gibi Geçti ve 12 Özdener Koyutürk Papatya Gibisin.

Neşet Topaloğlu’na e-posta gönderin; nesettopaloglu@cazkolik.com

Radyo Cazkolik / 31 Ağustos 2011, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.