Tangonun Büyüsü: 87

Tangonun Büyüsü: 87

Bu hafta şarkıcı MARIO ALONSO, piyanist, orkestra şefi ve besteci JOSE SALA, şarkıcı TITO LANDO ile piyanist ve şarkıcı JUAN CARLOS CACERES yeni programın ünlü isimleri...


(Değerli tango dostları, Tangonun Büyüsü programımız iki haftada bir yenilenmektedir. Görüş ve önerilerinizi lütfen aşağıdaki mailden Neşet Topaloğlu`na gönderiniz.)


MARIO ALONSO: Lo Que Nunca Te Diran, Qualquier Cosa, Lo Han Visto Con Otra, Yo No Se Que Me Han Hecho Tus Ojos ve De Mi Barrio JOSE SALA: Nota Brava, Lagrimas, Un Infierno, Copas de Espume ve Como Queres Que Te Quireo TITO LANDO: Adios Corazon, Carabatos De Mujer, Mi Colegiale, No me Supeste Amar JUAN CARLOS CACERES: Miremes Al Manana, Cumtango.

Neşet Topaloğlu’na e-posta gönderin; nesettopaloglu@cazkolik.com

Radyo Cazkolik / 04 Ocak 2012, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Günün bitmesine az kala hala çalışmakta olan ben ve bana eşlik eden vazgeçemediğim programınız...İnsanın yorgunluğunu alan,yüzünü gülümseten,diğer dünyalara götüren programınız asla eksilmesin.Şarkıları mırıldanırken,kahvemi yudumlarken,tangonun bu hoş tınıları dinlerken bilseniz ne mutluyum...Varlığınız için teşekkürler..

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.