Tangonun Büyüsü: 97

Tangonun Büyüsü: 97

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Tangonun Büyüsü uzun tatilin ardından yeni yıl müjdesi olarak tekrar başladı. Yeni dönem eskisi gibi iki haftada bir yenilenecek programa sevgili Neşet Bey yeniliklerle giriyor. Bundan böyle her program 3 ayrı bölümden oluşacak. Programın 1. bölümünde iki özel isme ve eserlerine yer verirken, 2. bölümde farklı isimlerden seçilen özel şarkılar yayınlanacak. Programın 3. bölümünde ise dinleyicilerden gelen isteklere yer vermeye başlayacağız. İstekleriniz için maillerinizi aşağıdaki adrese gönderin lütfen. Bize ileteceğiniz istekleriniz sonraki programda isminiz ve duyurunuzla birlikte yayınlanacaktır. Herkesi sevdiği birer parçayla katılmaya davet ediyoruz...


1. Bölüm: Şarkıcı ALBERTO MARGAL: 1 Inspiracion, 2 Los Ojos De Mi Madre, 3 Mis Harapos, 4 Tus Manos, 5 La Que Nunca Tuva Novia, 6 Yo Teng Una Novia. Bandoneoncu, Orkestra Şefi ve Besteci GRACIANO GOMEZ: 1 Padre Mio, 2 Destellos, 3 Para Escuchar Y Bailar, 4 Una Mas, 5 Locura Locura.

2. Bölüm: ORQUESTA MATOS RODRIGUEZ: 1 La Ultima Curda, 2 La Punalada ORQUESTA TIPICA IMPERIAL: 1 Por Una Cabeza, 2 Cuesta Abajo TIPICA MISTERIOSA DE BUENOS AIRES: 1 Recuerdo, 2 Nostalgia, SUPERTANGOX: Last Tango In Paris.

3. BÖLÜM: DİNLEYİCİ İSTEKLERİ...

Parça istekleriniz, görüş ve düşünceleriniz için Neşet Topaloğlu’na e-posta gönderin; nesettopaloglu@cazkolik.com

Radyo Cazkolik / 09 Ocak 2013, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Neşet Topaloğlu

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.