Nesrin Aslan`la Erguvanın Rengi 251 [Konuk: Fatih Beydili] [12]

Nesrin Aslan`la Erguvanın Rengi 251 [Konuk: Fatih Beydili] [12]

Nesrin Aslan bu hafta daimi program konuğu sevgili Fatih Beydili ile yeniden buluştu ve ikili bu hafta İtalyan müziklerinden oluşan, dinleyene iyi gelen müzikler hazırladı. Program görselini de İtalyan caz sahnesinin ünlü trompetçisi Paolo Fresu'ya emanet ettik.

 


Radyo Cazkolik / 16 Mart 2021, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Nesrin Aslan

  • Email

YORUMLAR

  • Yıllardır programlarınızı keyifle dinliyorum.Yaşamıma kattığınız güzellikler ve emekleriniz için teşekkür ederim. Müziğimiz hiç susmasın.Sevgi ve selamlar. “insan müzik için yaratılmıştır ve dünyadaki tüm sesler, tüm susuşlar insan kulağı için… diye başlasan söze, söyle, GüzelSözlerinCini, nasıl bitirirdin, bu fiyakalı sözü?” “Zaten bir çalgıdır, diye tamamlardım, Efendimiz, bir çalgıdır, derdim, dünya, biri hayat, biri ölüm, iki telli bir çalgı – kendini çalgısının arkasında saklayan bir Büyük Besteci’nin elinde.”Cahit Koytak

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Sayın Nesrin Hanım, Sevgili Fatih, Her programınızdaki ince sanat ruhu ve eşsiz sohbetinizi dinlerken duyduğum keyif, bu programda da Italyancanın zerafeti, tarihi dokusuyla caza harmanlanan başka bir güzelliğe dönüştü. Harikasınız, en içten tebriklerimi ve sevgilerimi iletiyorum. Sağlıkla, jazzla, mutlulukla, nice programlarınıza.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Özlem Hanım ,gönülden teşekkürler. Paylaşmak önemli.Siz ve müziklerimizle buluşmak mutluluk.Siz var olun.Bizler her zaman buradayız.Eleştiriniz önemli.Siz varsanız biz de varız Sağ olun ,var olun.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.