Nesrin Aslan`la Erguvanın Rengi 050, Konuk: Tunçel Gülsoy [50. Program Özel]

Nesrin Aslan`la Erguvanın Rengi 050, Konuk: Tunçel Gülsoy [50. Program Özel]

Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan browserınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Erguvanın Rengi bu hafta 50. programını özel bir kayıtla kutluyor. Sevgili Nesrin Aslan`ın programa başlamasının mimarı olan yakın ve eski dostu, Radyo Cazkolik`in de mimarı sevgili Tunçel Gülsoy 50. programın konuğu. Erguvanın Rengi aynı zamanda zamanın nasıl da hızlı aktığının kanıtı. Sevgili Nesrin Hn.`ın büyük bir sevgi ve özveriyle gerçekleştirdiği programı allah hapimize sağlık ve kuvvet verdikçe inşallah nice 50, 500, 1500`lere gidecek... Nice 50. programlara sevgili Nesrin Aslan.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 22 Temmuz 2014, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Nesrin Aslan

  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili Nesrin 50.programını kutluyor çok severek ve özveri ile yaptığın bu programının hiç bitmemesini diliyorum sevgilerimle.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Sevgili Nesrin Hanım, 50.programınız için sizleri içtenlikle kutluyorum. Böylesi güzel müzikler ve birbirinden değerli konuklar ile bizleri buluşturduğunuz için sizlere bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. İçtenliğiniz ve samimi duygularla programlarınızı sunmanız ise bizlere ilham kaynağı olmaktadır. Başarılı programlarınızın devamı ve nice 50. programlar dileğiyle. Sevgilerimle.Murat Özdoğan

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.