Nesrin Aslan`la Erguvanın Rengi 079 Konuk: Ferhan Ketenci

Nesrin Aslan`la Erguvanın Rengi 079 Konuk: Ferhan Ketenci

Radyo Cazkolik programlarını mobil telefonlar ve tabletlerde ek bir uygulama olmadan browserınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Erguvanların açtığı bahar günlerinde sevgili Nesrin Aslan stüdyosunda sanat ve kültürle yoğrulan yoğun ilgi alanlarıyla iç mimar Sayın Ferhan Ketenci`yi ağırlıyor ve ikili en az bir kaç kez dinlemek isteyeceğiniz bir sohbete imza atarken güzel müzikleri beraberinde dinletiyorlar.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 14 Nisan 2015, Salı

 

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Nesrin Aslan

 • Email

YORUMLAR

 • Sevgili Ferhan"nın güzel sesini ve o çok zevkli müzik seçimlerini dinlemek harikaydı. İki hoş sesli bayan, güzel müzikler ve güzel sohbet... Daha ne olsun...Yüreğinize, ellerinize sağlık. Sevgiler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ben de bir Ferhan Ketenci takipçisi ve hayranı olarak harika bir saat geçirdim..Son derece huzur verici sese sahip iki konuşmacı ve eşsiz parçalar dinledik..Fakat parçaların ve sanatçıların adları anons edilirken biraz daha herkes tarafından anlaşılabilecek diksiyonla konuşursa proğramın sunucusu..çok daha mutlu olacağım..çünkü hepsini not alıp YOUTUBE den facebook sayfamda yayınladım..Ferhan Hanımcım,bu proğram size çok yakıştı ..Size bir kez daha hayran kaldım..TEŞEKKÜRLERİM VE EN GÜZEL DİLEKLERİMLE..Raife Ortak

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sayın Ferhan Ketenci, Tebrik ediyorum,Nesrin hanıma ve size teşekkürlerimi sunuyorum..Diana Krall kadar sesi jaz müziğe uyan çok az sanatçı var...Sarah Vaughan bir açıklamasında jaz sesin müziğe uyumu demiş..Şu an dinliyorum.Bizim gibi jaz sever dinliyeciler için keyifli bir program...All most blue çok sevdiğim parçalardan...Hoşcakalın..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • "ocean blue" renkte yepyeni laptopumdan sizi dinliyorum, keyifle ..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Facebook üzerinde uzun yıllardır tanışıyor olduğumuz dostlarımdan sevgili Ferhan Ketenci ile olan programınızı dinlerken sürekli gülümsediğimi fark ettim.... Zevkle dinledim... Emek veren herkese teşekkürler...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Şahane bir program olmuş , devamını isteriz :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.