Nesrin Aslan`la Erguvanın Rengi 090 [Konuk: Sinan Bökesoy]

Nesrin Aslan`la Erguvanın Rengi 090 [Konuk: Sinan Bökesoy]

Radyo Cazkolik programlarını mobil telefonlar ve tabletlerde ek bir uygulama olmadan browserınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Nesrin Aslan`ın stüdyosunda bu hafta farklı bir deneyime tanık olacağımız konuğu Sinan Bökesoy`u ağırlıyor. "Bosphorus Decomposed" isimli albümünü 2011 yılında yayınlayan başarılı sanatçı albümünde, geçmişten ve günlük hayattan sunduğu kesitlerle ve genel olarak İstanbul Boğazı’nın her İstanbullu’nun aşina olduğu ses uzayına dair ekosistemini özgün bir müzikal bakış ile ele alıyor; onları farklı kompozisyonlar ile tekrar bir araya getiriyor.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 11 Ağustos 2015, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Nesrin Aslan

  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili Nesrin Hanim, bize degerli bir sanatciyi tanima firsati vermis oldunuz. Kendi adima söylemem gerekirse ben cok begendim ve elekrtonik müzik artik günümüze girmis vaziyette. Ancak elektronik zor bir müzik ve yorabilen bir müzik zaman zaman. Buradaki altyapi, kurgu ve ince islenmis ögelerin zenginligi ve ortaya cikan bütünlügü cok sevdim. Sinan Bökesoy"u tebrik ediyorum bu güzel degerli calismalarindan ötürü. Programi dinledikten sonra müziklerine ulasip daha konsantre dinleyecegim kesin. Vapur düdüklerinin ahengiyle...Sevgiler

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.