Nesrin Aslan`la Erguvanın Rengi 105: [2016 Yılbaşı Özel Programı]

Nesrin Aslan`la Erguvanın Rengi 105: [2016 Yılbaşı Özel Programı]

Sevgili Nesrin Aslan "Erguvanın Rengi"nde harikulade bir evsahipliğiyle Tunçel Gülsoy, Neşet Topaloğlu, Leyla-Diana Gücük ve Feridun Ertaşkan`ı stüdyosunda yeni yıl için buluşturdu hem de yılbaşından bir gün önce, 30 Aralık akşamüstü stüdyoda buluşan dostlar hem sohbeti ve birarada olmayı özlemiş, hem yanlarında harika şarkılar getirmiş. Çok güzel bir yılbaşı kutlaması yaptık. Dileklerimiz herkes için. Hepimiz için 2016 mutlu, sağlıklı, huzur ve barış içinde güzel bir yıl olsun...

Radyo Cazkolik / 31 Aralık 2015, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Nesrin Aslan

  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili radyo dostum, sayende toplandik bir araya geldik ve eski yili iyisi ve kötüsü ile ugurlayarak yeni yila kucak actik 30 Aralik günü bembeyaz bir aksamda. Konusacak ne cok seyimiz varmis. Dinleyicilerimizle hep birlikte kucaklastik ve Cazkolik olarak dileriz daha nice programlari birlikte yapabiliriz. Güzel ve icten davet icin cok tesekkürler tekrar. Sevi-baris ve müzikle.. Erguvanin rengi hic solmasin ve yüzünden tebessüm eksik olmasin.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Dostların güzel sohbetleri ve müzikleri ile bembeyaz uyandığımız yılın bu son gününde bizleri ısıttınız.Aranızda olmaya çok arzu ettiğim bu özel program için hepinizi kutlarım.Nesrin Hanım ellerinize ve emeğinize sağlık.İyi seneler.Murat Özdoğan @arsivimden mikrofona.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.