Klasik`ten Caz`a 001 [Konuk: Özge Ersu]

Klasik`ten Caz`a 001 [Konuk: Özge Ersu]

Radyo Cazkolik`in yeni radyo programı Salim Zaimoğlu ile "Klasik`ten Caz`a" ilk programıyla yayında ve ilk programın konuğu kalbi ve hayatı sanata, müziğe, edebiyata, geziye, kültüre açık biri sevgili Özge Ersu. Hayatın sanat gibi, kültür gibi, müzik gibi güzel ve yaşadığımızı hissettiren yanlarını beraber kucaklayan ikili ilk programda bize hem güzel bir sohbet hem nefis müzikler dinletiyor. Nice müziklerde ve sohbetlerde birlikte olmak dileğiyle.


Radyo Cazkolik / 17 Nisan 2018, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Salim Zaimoğlu

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Sanki aynı ortamdaymisizda canli sohbete dinleyici olarak katilmisim gibi hissettim.Çok keyifliydi.Teşekkür ediyor ve devamını sabırsızlıkla beklediğimi belirtmek istiyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Salim Bey, Kalemlerinizden mikrofonlara taşıyacağınız "Klasik Müzik" ve "Edebiyatı" büyük bir keyif ile dinleyeceğiz. Bu yolculukta "kıdemli bir yazarın" müzikle buluşmalarını heyecanla bekliyoruz. Emeklerinize sağlık... Murat Özdoğan @arsivimden mikrofona

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Saim Bey; Yazılarınız büyük keyifti bizler için, anlaşılan o ki fazlası yayınlarınızda bizim ile olacak. Yolunuz açık dinleyenleriniz pek çok olsun. Sevgilerimle

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Salim beyi yıllardır radyo programına başlaması için teşvik ederiz ve nihayet ilk programı dinledik. Salim beyin ilk program için davet ettiği değerli konuğu sayın Özge Ersu"nun sohbetiyle, deneyimiyle, tecrübesi ve özellikle seçtiği müziklerle dinleyiciyi gezdirdiği coğrafyalar, paylaştığı notlar nerdeyse bir seyahate bedel. Hem sevgili Salim beye hayırlı olsun diyorum hem Özge Ersu"ye harikulade konukluğu için teşekkür ediyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.