Klasik`ten Caz`a 006 [Konuk: Semih İşevi]

Klasik`ten Caz`a 006 [Konuk: Semih İşevi]

"Klasik`ten Caz`a" programının bu ay konusu "Müzik Kitaplığı", konuğu ise alanın deneyimli isimlerin başında gelen, belge ve bilgi yöneticisi Sayın Semih İşevi ile Salim Zaimoğlu sohbetinde kitap ve müziği buluşturuyor. Sn. İşevi`ye Radyo Cazkolik`in konuğu olduğu için teşekkür ediyoruz.


Radyo Cazkolik / 24 Ekim 2018, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Salim Zaimoğlu

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Çok keyifli, tekrar tekrar dinlenecek bir program olmuş... Çölde bir vaha gibi bir program yapıyorsunuz Salim bey... Kitaplar, müzikler, felsefe konusundaki keyifli paylaşımlar için Semih İşevi"ne sonsuz teşekkürler..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Çok keyifli, lezzetli bir sohbetin ortasında buldum kendimi. Caz"ın muhteşem tınıları ile birlikte tüm program boyunca farklı bir Dünyada idim.. ÖTE"lere alıp götürdünüz beni Salim Bey sevgili dostum Semih ile birlikte. Tebrikler. Programınızın sadık bir dinleyicisiyim artık..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Salim Beyi ilgiyle ve merakla takip ediyorum. Her program sonrasında gelecek programdaki konukları merak etmeye başlıyorum. Her konuk engin birikimi ve tecrübesi ile gerçekten renk katıyor hayatımıza. Semih Beyi de renkli kişiliği, hoş sohbeti ve enerjisi ile bir solukta dinledim. Bence güzel bir ikili oldunuz, devamını dilerim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • [24/10 16:28] Necip Erol Olcay: Tebrik ederim Semihçiğim. Sonuna kadar dinledim. Çok güzeldi. Bu arada Ankara"da, Hacettepe Üniversitesi konservatuarı, Başkent Üniversitesi konservatuarı kütüphaneleri de eski kaynakları barındırıyor. Yanı sıra Sevda-Cenap And Müzik vakfında iyi Salim bey"e böyle bir programı yaptığı için teşekkürler

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sayın Salim Zaimoğlu ve Semih İşevi programınızı beğeni ile izliyorum. İçeriği hoşuma gitti. Üstelik bilgilendim de... Semih bey klasını konuşturdu.Klasik batı müziği ve Caz severim. Birsen Tezer hanımefendiyi zevkle dinledim. Aldı beni uzaklara götürdü. Başarılar dilerim. Teşekkürlerimle.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.