Alp Ersönmez ile `Yazısız`

Alp Ersönmez ile `Yazısız`

Alp Ersönmez ilk ve yeni albümü "Yazısız" ile Tunçel Gülsoy`un konuğu...

İlk albümünü Pozitif`ten yayınlayan Alp Ersönmez ve Tunçel Gülsoy ile sizleri albümün müziklerinden oluşan sohbet labirentinin içinde zevkli bir yolculuğa davet ediyorlar.

...ve bilmece... Programın orta kısmında Alp Ersönmez`in bizzat sorduğu soruya yanıtlarını info@cazkolik.com adresine gönderen 3 dinleyicimize isimlerine imzalanmış albümleri Cazkolik`den adreslerine teslim hediyemiz. Herkesi bekliyoruz.

Geçen haftanın kazanan isimleri; Sn. KORHAN APAK, Sn. BAHAR ÖZENCİ ve Sn. NURETTİN UĞUR EMİN`dir. Yanıtlarıyla katılan dinleyicilerimize çok teşekkür ediyoruz. Kazanan isimlere hafta içinde mail ile bilgi verilecektir.

Önemli Not: Lütfen gönderdiğiniz cevaplarda açık adres ve telefon bilginizin bulunmasına dikkat ediniz zira kazanan katılımcılarınızın geri dönüşlerinde ciddi zaman kaybı oluşuyor, gönderdiğimiz maillere kısa zaman içinde geri dönmeyen dinleyicilerimizin haftalar geçtikten sonraki dönüşlerini takip etmekte sıkıntı yaşanmaması için iletişim bilgilerinizi ilk katılım mailinde belirtmenizi ve hızla geri dönmenizi mutlaka rica ediyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 21 Mart 2011

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili dinleyicim, Alp ve onun gibi değerli müzik insanlarımızla birlikte radyo programı yapmak, onların zengin dünyasına bir inci avcısı gibi girip ruhlarının içindeki zenginliği ve güzelliği sizlere taşımak benim için dünyanın en keyifli uğraşı. Eski programlarımızda arşivde duruyor,lütfen onları da keşfedin.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Ülkemizin gurur kaynaklarından biri de kendisi olan değerli basçı Alp Ersönmez’in tınısı, tarif ettiği sayın Erkan Oğur’un tınısıyla benim algımda çok benzerlikler sunar dinleyenlerine. Kendi tarifi gibi; ilk çaldığı notadan itibaren, tonuna odaklar dinleyicisini Alp Ersönmez de. Herzaman yeri çok derinlerde olan değerli Erkan Oğur’u, Alp Ersönmez’le beraber dinlemek çok büyük keyif. Bütün albümden aldığım keyif için teşekkür ederim! Söyleşiniz de oldukça keyifliydi! Saygılar

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.