Ayla Algan Radyo Cazkolik`te!

Ayla Algan Radyo Cazkolik`te!

Ayla Algan ismi hepimizi çok heyecanlandırır. Karşımızda, Türkiyede uzun yıllardır üretilen toplam sanatın önemli bölümüne imza atmış, kimbilir kaç kuşağı sesi ve oyunculuğuyla heyecanlandırmış, kendinden sonraki nesillere ilham vermiş, yetiştirdiği öğrencileriyle büyük bir hoca ve büyük bir sanatçı sevgili Algan`ı Radyo Cazkolik`de ağırlamaktan onur duyuyoruz.

 

Radyo Cazkolik / 23 Ocak 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Sevgili Tuncel Gülsoy, hayatımı güzelleştiriyorsunuz.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ayla Algandaki anlatma bendeki dinleme iştahı bitmez :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Çocukluğumun büyük yıldızı Ayla Algan hanım ile böyle bir programda buluşmak, onun güzel birikimini geniş kitlelerle paylaşmasına vesile olmak benim için onur verici bir deneyim oldu. Müzik listemiz çok zengin: 1) Ben Giderim Yane Yane (Ayla Algan canlı stüdyo kaydı) 2) Billie Holiday-I"m a fool to love you 3) Ayla Algan-Love Story 4) Jacques Brel-Ne me quitte pas 5) Barb Jungr-Ne me quitte pas 6) Julie London-Fly Me To the Moon 7) Nat King Cole-It is only a paper moon 8) Barb Jungr-Cri de coeur 9) Edith Piaf-Cri de coeur 10) Autumn Leaves Sevgili arkadaşım Leyla Diana Gücük"e Ayla hanımı bulup programa davet ettiği için çok teşekkür ediyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Ayla Algan"i tanimaktan mutluluk duydum. Dopdolu bir ömür; tiyatro, müzik... ve paylasima bu kadar acik bir yürek.. Hic bir seyin tesadüf olmadigi bu güzel karsilasma icin, ve konugumuz oldugunuz icin sonsuz tesekkürler... Sevgiyle ve müzikle...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.