Baki Duyarlar ile `Overseas`

Baki Duyarlar ile `Overseas`

Yakın dönem yayınlanan caz albümleri arasında en dikkat çekici olanlarından birine imza atan Baki Duyarlar `Overseas` isimli albümüyle Tunçel Gülsoy`un konuğu...

Türk caz müziğinin en seçkin isimleri arasında yer alan Baki Duyarlar ilk solo albümü `Overseas`i geçtiğimiz ay yayınladı. Sevgili Baki Duyarlar Kai Eckhardt, Stanislav Mitrovic ve Sean Rickman gibi önemli müzisyenlerle kaydettiği harika albümü `Overseas`i ve müzik dünyasını Tunçel Gülsoy`un stüdyosuna konuk olarak bizlere anlattı ve birlikte harika bir programa imza attılar.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 18 Nisan 2011, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • çok ilginç Baki Duyarlar ismini duyunca aklıma hep Türk müziği ile ilgili olan Baki bey gelirdi demekki baba oğul isimleri Bakiymiş vallahi çok şaşırdım fantoma espriside iyiydi. çok güzel programdı elinize ağzınıza sağlık.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Baki Duyarlar bir kaç kuşak müzisyen bir ailenin oğlu,yurt dışında konservatuarda ders vermiş, birbirinden ilginç projelere imza atmış sıra dışı bir müzik insanı. Aynı zamanda alabildiğine sade ve zarif ruhlu bir insan. Onu sizlere tanıtmak için yaptığımız bu program benim için çok keyifli bir öğrenme süreci oldu. Umarım Baki"nin içindeki güzellikleri sizlere ulaştırabilmiş oluruz.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.