Emir Ersoy ile Projecto Cubano

Emir Ersoy ile Projecto Cubano

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Bu hafta "Evde Çalamadıklarım" programının konuğu son dönemlerde pop starlarının kendi şarkılarını yine kendilerine latin tarzda söyleten ve yayınladığı albümle son günlerde adını her yerde duyduğunuz sevgili Emir Ersoy. Programda onun Cuban Project albümünden yola çıkarak önce 10 Şarkı - 10 Şarkıcı albümü sonra da yeni albümü Karnaval`dan seçtiğimiz parçaları sohbet eşliğinde dinleyeceğiz.

Müziklerin listesi: 01 (Cuban Project) Port Of Spain, 02 (10-10) Her Yaşın Bir Güzelliği Var (Ajda Pekkan), 03 (10-10) Tavla (Kubat), 04 (10-10) Ven Conmigo (Metin Ersoy), 05 (Karnaval) Hiç Bana Sordun mu (Kenan Doğulu), 06 (Karnaval) Sil Baştan (Ayça Varlıer), 07 (Karnaval) Maskeli Balo (Yaşar), 08 (Karnaval) Ayrılamam (Duygu Tarhan), 09 (Karnaval) Hele Bir Gel (Özgü Namal)

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 10 Eylül 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Muhteşem bir dinleti, teşekkürler. Müziğin dünyayı değiştirmesi ile ilgili bir şey paylaşmak istiyorum: “Ben Efsaneyim” filminden, Bob Marley felsefesi yorumları. “Bir fikri vardı … Ona göre, İnsanların hayatına müzik ve sevgi aşılarsan, onları tedavi edebilirsin. Aynı bilim adamları gibi. Barış için konsere çıkmaya hazırlanırken bir adam evine girip onu yaralamıştı. iki gün sonra konserde sahneye çıkıp şarkı söyledi. Biri ona sordu, neden? “Dünyayı daha kötü hale getirmeye çalışan insanlar bir gün bile tatil yapmıyor, ben nasıl yapayım?” Karanlığa ışık tutun!“ http://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=1896469615582&oid=124720604255403&comments

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.