Erhan Ersin ile "Chasing The Voices"

Erhan Ersin ile "Chasing The Voices"

 

Tunçel Gülsoy bu hafta "Chasing The Voices" isimli albümünü yayınlayan gitarist ve besteci Erhan Ersin`i ağırlıyor...

Gitar ve müzik konusunda İstanbul da başlayıp Avrupa`ya oradan İngiltere`ye kadar uzanan arayışlarla dolu hayatı olan Erhan Ersin geçtiğimiz günlerde yayınladığı albümü "Chasing The Voices" ile müzikseverlerin dikkatlerini üzerine çekiyor, programda bizlere albümden ve sevdiği farklı isimlerden birbirinden hoş müzikler dinletiyor.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 30 Mayıs 2011, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Tesadüfen aldığım ve keyifle dinlediğim bir albüm. Gitar ve jazz"ın lezzetini tekrar hatırlattı. Tunçel Beye de bu röportajı yapıp bize Erhan Ersin"i tanıttığı için ayrıca teşekkür. Sevgiler...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Feneryolundaki babanın pastanesinde çalışıp para biriktirirdin. O dönemlerde bile yeteneğini ve bir gün yükseleceğini hissetmiştim. müziğini dinlerken ingilteredeki anılarımızı hatırladım, beraber çaldığımız parçalar hayal gibi geçti. Hala "bodrum bodrum" parçasındaki caz doğaçlamanı unutmadım. Yolun açık olsun.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Erhan Ersin"in cd sini keyifle dinliyorum. Kendisini canlı performanslarda izlemek isterim.Diğer bir sürü gitardan farklı bişeyler var albumde. Bu, virtiözlük değil. sanırım, müzik ve Erhan ersin"in duyguları birleşince ortaya bu muhteşem album çıkmış. Teşekkürlerim sevgili Erhan Ersin"e ve o"nu bizle buluşturan sayın Tunçel Gülsoy"a.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • sizleri seviyorum selamlar ve saygılarımla süperiiiiii

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Erhan, Nihayet albümün günyüzüne çıktı. Dinlerken o güzel günlere döndüm. Herbiri birinden güzel, anlamlı ve insanın içine işleyen melodilerin ilk notaları ortaya çıktıkça yaşadığımız heyecan unutulamaz. En azından ben hiç unutmuyorum. Cazkolik"te karşıma seninle yapılan röportaj çıkınca çok heyecanlandım ve mutlu oldum. Tunçel Gülsoy seni aşkların konusunda sıkıştırdıkça çok güldüm. Hep mutlu olmanı dilerim. Albümünün yolu açık olsun. Bir gün bir yerde yollarımızın kesişmesi dileğiyle Bahar

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Programınızı dinlerken yorumları okuyordum erhan beyin arkadaşlarını tebrik ederim. sizide ederim ama arkadaşlarının erhan beyi sahiplenmesi güzel bir şey. ayrıca gitarıda oldukça başarılı bence çok beğendiğimi söyliyim bu albüm piyasadamı şimdi?

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Erhan"la tanışmak ve Erhan"ın müziğiyle tanışmak iki ayrı şey gibi görünsede özde derin bir mütevaziliği, coşkulu tutkulu bir yaşamla özdeşleştirmiş birine bakmak gibidir. Yaşamındaki müzik duraklarınıda gözönüne alırsak, jazz"daki uzun soluklu duraksamasının nedenide bununla ilgili bence... Jazz"ın coşkusunu ve dinginliğini kendisiyle harika bütünleştirebilmesidir onda var olan... İlk albümü ile çok adım önde başlayarak, jazz severlerin kalbini fethedecektir... Yeşer Dorman

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Evet,ben can dostum Erhan Ersin"i yakından tanıyan biri olarak şöyle bir açıklama yapmak istiyorum..Önce adam gibi adamdır..dürüsttür,ketum görünse de;açabilirsen eğer ONU zekasıyla etkileyen bir espri küpüdür.Araştırmacı kişiliğiyle her tür müziğe aşinadır..Komplekssiz bir yapısı olup,her ortama uyar ve yaşama dört değil kırk dört elle sarılır,ki;bu nedenle yıllarca seslerin peşinde koştu,durdu..durdu ve turnayı(BENCE)GÖZ"ünden vurdu..Tebrik ediyor.başarılarının devamını dilerken,YÜRRRÜ be Erhan,kim tutar seni diyorum.HA, bu arada isim sahibi,ŞÖHRET sahibi bi sürü yaldızlı-yıldızlı isim yapmış gitariste tavsiyem:Erhan ERSİN"i dinleyip biraz da olsa kendilerini geliştirmeleri...!!!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.