Ferhat Öz ile birlikte...

Ferhat Öz ile birlikte...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Yarı dinlenmeli üç haftalık solo programlar serisinin ardından Tulçel Gülsoy bu kez karşısında konuğuyla mikrofon başına geçti. Nardis Caz Vokal yarışmasının ikincisini kazanan Ferhat Öz yarışmanın ardından katıldığı yurtdışı yarışmadan da büyük bir başarıyla geri döndü. Şimdilerde yayınlayacağı albümün üzerinde çalışan ve önümüzdeki günlerde Nilfür Verdi ile yapacağı çalışmayla ilgilenen Öz, Radyo Cazkolik dinleyicilerine iki adet acapella canlı performans dinletirken aralarda da kayıtlarından örnekler sunuyor. Sevgili Ferhat Öz`e Radyo Cazkolik`in konuğu olduğu için teyekkür ediyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 09 temmuz 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Sevgili Ferhat"in o güzel sesinin daha cok kitleye ulasabilmesi icin ben sadece Tuncel ile kücük bir bulusturma yapmis olabilirim ama, biliyorum ki paylastikca cogalir her sey... Tuncel yine her zaman oldugu gibi güzel sohbetiyle Ferhat"i hem rahatlatmis hem de harika keyifli bir dinletiye de vesile olmus. Yeniden bir konukla program yapmani özlemistik. Ferhat seni burdan da kutluyorum tekrar. Yolun acik, basarilarin bol olsun... (Evet bir parcada sorun var sanirim ama, albüm cikinca yeniden tertemiz kayitlarala karsinizda olacaklar)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ses çok iyi buna şüphe yok ama müzik kayıtları berbat. sesle orkestra hep birbirine girmiş.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ferhat Öz"e dikkatle kulak veriniz, yakın bir gelecekte onun adını çok daha sık duyacaksınız. Sevgili arkadaşım Leyla Diana Gücük"e beni Ferhat"la buluşturduğu için çok teşekkür ederim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.