Ferit Odman ile Autumn in New York

Ferit Odman ile Autumn in New York

1. bilmecenin kazananları; Sn. Sinem Temiz / İstanbul ve Sn. Ece Ceren İzgi / Mersin

2. bilmecenin kazananları; Sn. Burak Ulaş / İzmir ve Sn. Barış Can Ergen / Bursa

3. bilmecenin kazananları; Yaprak Boysen / İstanbul ve Burak Öztuna / İstanbul

Okurlarımızı tebrik eder, albümlerini güzel günlerde dinlemelerini dileriz.


Tunçel Gülsoy "Evde Çalamadıklarım"da bu hafta yayınladığı yeni albümü Autumn in New York ile cazseverlerin yeniden hayranlığını kazanan Ferit Odman`ı ağırlıyor.

Ferit Odman 25-35 yaş grubu arasında bulunan ve yerli cazın geleceğinde kendilerine çok önemli yerler ayırtan genç neslin en aktif ve üretken isimlerinden. Dünya caz sahnesinin seçkin isimleri arasındaki trompetçi Terrell Stafford, altoist Vincent Herring, piyanist Anthony Wonsey gibi isimlerle kaydettiği albümü cazın geçmişten gelen mirasını geleceğe taşıyan modern bir soluklanma adeta ve sevgili Ferit albümünü Tunçel Gülsoy stüdyosunda bize kendi anlatıyor...

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 26 Aralık 2011, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Yeni yıla çok sevdiğim ve takdir ettiğim genç arkadaşım Ferit ile girmekten çok mutluyum. Onu tanımak, gelişimini görmek ve güzel müziklerini dinlemek ne kadar hoş bir şey. 2012 yılında tüm caz müziğine gönül vermiş dostlarımıza iyilikler ve mutluluklar dilerim. Umarım aramıza katılan yeni cazseverlerden aldığımız güç ile bu güzel müziğe daha da çok hizmet edebiliriz. Sevgiyle kalın.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Cazkolik ailesine; özellikle Feridun Ertaşkan ve Tunçel Gülsoy"a sevgilerimle... Davetiniz ve programda bana yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim.. Dinleyicilerin yeni albümümü keşfetmesi için müthiş bir fırsat... Herkese sağlıklı ve cazı bol bir sene dilerim..

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.