Gülseren ve Luis Ernesto Gomez ile

Gülseren ve Luis Ernesto Gomez ile

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Tunçel Gülsoy`un "Evde Çalamadıklarım"ı bu hafta canlı söylenen bir aşk şarkısıyla başlıyor; "Yo Ilambo Cumbia"... Haftanın konukları Gülseren ve Luis Ernesto Gomez yayınladıkları yeni albümleri "Benim adım Cumbia" ile Gülsoy stüdyosunun konukları...

Programa karı koca aşklarını anlatan ve Radyo Cazkolik dinleyicileri için Gülseren Gomez`in canlı seslendirdiği şarkıyla başlayan Gomez`le uzun yıllarına Paris`te geçirdikten sonra İstanbul`a, Gülseren Gomez`in şehrine dönen çift yıllardır İstanbul müzik sahnelerinde latin müziklerini canlı, dinamik müzikleri ve sahneleriyle harika icra ediyorlar. Geçenlerde binbir özenle hazırladıkları yeni albümlerini yayınlayan Gülseren ve Luis Ernesto Gomez Radyo Cazkolik stüdyosunda hayatlarını anlatıp olanca içtenlikleri ve neşeyle müziklerini dinletiyorlar. Gözlerinin içi gülen bu iki içten müzisyen dostumuza Radyo Cazkolik`e konuk oldukları için teşekkür ediyoruz.


Değerli dinleyicilerimiz, "Evde Çalamadıklarım" programının girişinde bilgilendirme ve destek amaçlı Darüşşafaka`nın kamu spotu kullanılmaktadır.


Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 14 Mayıs 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.