Happy Birthday Jazz ile Arto Peştemalcığil

Happy Birthday Jazz ile Arto Peştemalcığil

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Radyo Cazkolik`te yeni bir hafta, yeni bir konuk... Konuğumuz bu kez hem konuk hem artık bizden biri. 18 Haziran Pazartesi`den itibaren köşe yazılarına başlayacak olan sevgili Arto Peştemalcığil `Happy Birthday Jazz` isimli köşesinde bundan böyle neler yapacağını programında kendisini ağırlayan Tunçel Gülsoy`a anlatıyor.

Söze önce yeniden bir geçmiş olsun dileğiyle başlayalım... Yaklaşık on gün önce geçirdiği rahatsızlık sonucu bir süre hastanede kontrol altında olan ama çok şükür ki gayet sıhhatli yeniden hayatına dönen sevgili Gülsoy`a yeniden geçmiş olsun diyoruz... Haftanın konuğu sevgili Arto yoğun ve dinamik içeriğiyle pek çok cazseverin tiryakisi olacağı bir köşeye başlıyor. Her gün, o gün dünyaya gelen caz müzisyenleri hakkında kısa, müzikli bilgiler verecek olan yazarımız zaman içinde muazzam ve çok kıymetli bir arşive imza atacak. Sevgili Arto`ya hem aramıza hoşgeldin diyoruz, hem de yazılarını heyecanla beklediğimizi bildiriyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 11 Haziran 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili Arto"ya simdiden hosgeldin diyorum. Daha evvel kendisiyle de tanismistim. Caz konusundaki genis bilgisi ve paylasimciligi Cazkolik"te merakla beklenen bir köse haline geleceginden eminim. Dedigi gibi bilgi paylastikca ve özellikle de caz paylastikca heyecan ve keyif artar. Birlikte güzel bilgileri paylasmak dilegi ile. Parcalar da ayrica güzel.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.