Jazzmatiz

Jazzmatiz

Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan internet browserınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Son zamanlarda metro istasyonlarında bir şeyler oluyor... Güzel şeyler... Mutlaka Radyo Cazkolik dinleyicilerinin de dikkatini çekmiştir. Metro istasyonlarında kimi zaman hakikaten oldukça dikkat çekici müzisyen ve gruplarla karşılaşıyorsunuz. Tıpkı Tunçel Gülsoy`un rastladığı gibi... Metroda çalarken izlediği ve hayran olduğu Bora Tanyeli (Alto ve Tenor Saksofon), Deniz Tanyeli (Bas Gitar) ve Murat A. Demir`i (Akustik ve Elektrik Gitar) hemen programına davet eden sevgili Gülsoy`la JAZZMATiZ harika bir program kaydettiler. Üstelik, grubun programda çaldığı tüm müzikler Radyo Cazkolik stüdyosunda canlı çalındı. Bu nedenle kayıt teknisyeni arkadaşımız sevgili Tolga`ya özel olarak buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Playlist: 1 / "İmdat" Jazzmatiz (Stüdyodan canlı), 2 / "Now`s the Time" Charlie Parker (Stüdyodan canlı), 3 / "Telephone Call from Istanbul" Tom Waits (Stüdyodan canlı), 4 / "Nerde" Jazzmatiz (Stüdyodan canlı), 5 / "Take Five" Paul Desmond (Stüdyodan canlı), 6 / "Vale" Jazzmatiz (Stüdyodan canlı), 7 / "Gençlik" Jazzmatiz (Stüdyodan canlı).

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 16 Haziran 2014, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.