Kristin Evihan ile takı tasarımı ve caz...

Kristin Evihan ile takı tasarımı ve caz...

Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan internet browserınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Türkiye`nin caz gündemini yakından takip eden sevgili Tunçel Gülsoy programlarında sadece caz müzisyenlerine ve caz profesyonellerine yer vermiyor, bu hafta olduğu gibi farklı alanlarda çalışan ama özünde bir caz dinleyicisi olan cazseverleri de ağırlayıp, renkli sohbetler ediyor. Bu hafta ise Tunçel Bey`in Cihangir`deki komşusu, aynı zamanda bir takı tasarımcısı olan Kristin Evihan ile ham takı ve tasarım sanatı üzerine sohbete dalıyor hem de Kristin`in özel merakı olan Ortadoğu, Arap müzisyen ve müziklerinden seçtikleri müzikleri dinletiyor.

Playlist: 1 / Lena Chamamyan (Suriye) / Lema Bada Yatathana, 2 / Ziad El Ahmedie + Fun Jan Shai (Lübnan) / Arabia, 3 / Mohsen Subhi / Matar (Suriye), 4 / Itar Shameh / Matar (Suriye), 5 / Lena Chamamyan ve Bassel Rajoub / Ala Mowj Elbahr (Suriye), 6 / Paul Salem / Castro in the City (Lübnan), 7 / Lena Chamamyan / Al Rouzana (Suriye).

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 15 Eylül 2014, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.