Leyla Diana Gücük ile Caz Kadınları

Leyla Diana Gücük ile Caz Kadınları

Radyo Cazkolik`te bu hafta Tunçel Gülsoy "Caz Kadınları" üzerine özel bir çalışma yürüten Leyla Diana Gücük`ü ağırlıyor...

Sevgili Leyla Diana Gücük uzun zamandır "Caz Kadınları" üzerine özel bir çalışma yürütüyor. Konu ile ilgili yazılarını Jazz Dergisi`nde düzenli olarak okuyabilirsiniz ama Tunçel Gülsoy ile bu hafta boyunca programda hem üzerine çalıştığı kadınları konuşuyorlar hem de bizlere harika şarkılar dinletiyorlar.

Geçen haftanın imzalı "Newborn" albümünü kazanan dinleyicilerimiz; ESRA AKSÜNGER, BİLGE CELEN ve HAKAN ARSLAN`dIr. Kendilerini tebrik eder mail ile irtibata geçeceğimizi bildiririz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 07 Mart 2011

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • İlhamınıza sağlık Leyla Hanım, gece gece ne iyi geldi anlatamam. Tebrikler, basarılarınızın devamını diliyorum. Meltem Barter

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Lady Di’mi yoksa Lady Jazz mi desem? Yapmış olduğunuz programı severek ve keyifle dinledim. Konu itibariyle çok enteresan. Vokal haricindeki kadın sanatçıları da gerçekten de merak ettim. Dilerim ki başka bir programda o sanatçılarda oluşan başka bir müzik ziyafeti hazırlarsınız. Seçmiş olduğunuz parçaları da çok beğendim. Özenle seçilmiş hepsi. Özellikle Autumn Leaves’in bu yorumunu Ron Carter ıle dinlememiştim. Çok etkilendim diyebilirim. Basrilarınızın devamını dilerim ve yolunuz hep açık olsun. Sevgilerimle. Yalçın Türe

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili hanım dinleyicilerim, bu mesajı özellikle sizler için yazıyorum. Dünya kadınlar Günü için dün size bir mesaj atacaktım bir aksilik oldu yazamadım. Dünyayı kadınların duyarlılığı ve ruhlarının hassasiyeti kurtaracak. İyiki varsınız. Bu hafta değerli jazz dergisi kalem arkadaşım Leyla Diana ile birlikte sizleri ağırladık, haftaya bir başka değerli hanım arkadaşım fotografçı, yazar, seyyah, işkadını Yelda Baler ile yaptığımız programı izleyeceksiniz. Sizlerden bu programlarla ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşamanızı rica ediyorum. Selamlar, sevgiler Bir insanı severek başlar herşey!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • ... böyle güzel sohbetler, özellikle de sanat ve müzik ile ilgili ise çok değerli. sevgili arkadaşım Leylacığımın bu konuda kendini göstermesi ve çalışmalarına yön vermesi beni bir kat daha mutlu etti...:)))

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Keyifli ve neşeli bir saat geçirdim.Program harika, konuk canım arkadaşım Leyla Diana Gücük emeğine ruhuna sağlık. Teşekkürler :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Bence çok güzel bir program.Ayrıca programları istediğimiz zaman dinleyebilmemiz de çok güzel.Ben seviyorum valla :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.