Mustafa Uyal ile BUMED

Mustafa Uyal ile BUMED

Tunçel Gülsoy stüdyosunda bu hafta özel bir konuğunu ağırlıyor. BUMED yani Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Genel Sekreteri Mustafa Uyal.

Mezunu olduğu okulla bağları hala güçlü olan, mezunlar derneğinin yönetim kurulunda bulunan ve aktif olarak çalışan Tunçel Gülsoy bu kez stüdyosunda derneğin genel sekreteri Sayın Mustafa Uyal`ı ağırlıyor. Uyal ile Gülsoy derneğin bir çok alanda yürüttüğü projeleri, geleceğe dönük projeksiyonlarını konuşuyor ama arada müziklerle de bizleri keyifli bir söyleşinin içine çekiyorlar.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 10 Ekim 2011, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Bu hafta sizlere çok değişik bir konu ile geliyoruz. Benim de mensubu olduğum Boğaziçi Üniversitesi mezunlar Derneği BUMED Eylül ayında Arnavut köy’de bir Ana Okulu açtı. Okulun adı MERAK EDEN ÇOCUK ANA OKULU. Derneğimizin genel sekreteri Mustafa Uyal ile size bu okulun ardındaki Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesinin hazırladığı müfredatın özgün eğitim felsefesini ve öğrencilerine sunduğu şeyleri anlatacağız. Müziklerimizi de çocuk müziklerinin jazz yorumları ile süsleyeceğiz. 1.Yıldız İbrahimova / Yaşasın Okulumuz 2.Ella Fitzgerald/ Old McDonald 3.Carmen Mc Rae / When the red red robin comes bob bob bobbin’ along 4.Blossom Dearie/ Doop Doo De Doop 5.Gil Goldstein+Herbie Mann / Whistling Song 6.Dave Brubeck / When you wish upon a star 7.Harry Connick Junior / Supercalifragilisticexpialidocious

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.